Позајмљени играчи Војводине и протеклог викенда наступали су за своје тимове.

Овај викенд обележио је Драган Кокановић, двоструки стрелац у победи Кабела над екипом Нафтагаса.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости ГАТ изгубили су као домаћини од Црвене резултатом 4:0 у 13. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Милан Видаков је одиграо 73 минута за Младост, која је сада 15. на табели са осам бодова.

Лозница: Матвеј Мартинкевич, Немања Ивановић

Фудбалери Лознице ремизирали су на свом терену са екипом Железничара резултатом 0:0 у 11. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Немања Ивановић је одиграо цео меч, док је Матвеј Мартинкевич остао на клупи за резерве.

Лозница је сада 13. на табели са 11 бодова.

Кабел: Бранислав Миланов, Драган Кокановић, Немања Тороман, Никола Павлица, Дарко Зувић и Милош Поповић

Фудбалери Кабела победили су као домаћини екипу Нафтагаса резултатом 3:0 у осмом колу Српске лиге, група Војводина.

Меч је поново обележио Драган Кокановић који је постигао два гола, у 15. и 38. минуту, а из игре је изашао у 86. Немања Тороман је поново био на голу, а играли су Милош Поповић, Бранислав Миланов, Никола Павлица (од 74. минута), док је Дарко Зувић остао на клупи.

Кабел је сада пети на табели са 13 освојених бодова.

Синђелић: Стефан Радић

Фудбалери Синђелића изгубили су на свом терену од екипе Телеоптика резултатом 0:1 у осмом колу Српске лиге, група Београд.

Стефан Радић је поново одиграо цео меч за екипу Синђелића, који је четврта на табели са 14 бодова.

ФАП: Никола Мирић

Фудбалери ФАП-а победили су као домаћини екипу Тутина резултатом 2:1 у осмом колу Српске лиге, група Запад.

Никола Мирић није био у саставу победничке екипе. ФАП је сада трећи на табели са 17 освојених бодова.

Сампдорија: Михаило Ивановић

Фудбалери омладинског тима Сампдорије (У-19) изгубили су на свом терену од Фрозинонеа У-19 резултатом 2:1 у шестом колу Примавере.

Михаило Ивановић није улазио у игру у екипи Сампдорије, која је сада 11. на табели са шест бодова.