Članovi FK Vojvodina na pozajmicama imali su veoma uspešan vikend, pobede su slavili Rad, Kabel i Mladost GAT, dok su Inđija i Al-Divanija upisali remije.

Mihajlo Nešković i Đorđe Pantelić učestvovali su u remiju Inđije protiv Metalca u Gornjem Milanovcu, Lazar Stoisavljević je slavio pobedu Rada nad Zlatiborom, dok je Kabel pobedio Zemun sa Jeličićem i Bogdanovićem, ali bez Mirića i Puškića.

Mladost GAT je upisala novu pobedu, ovaj put nad ekipom Vršca,  a Stefan Dražić je ponovo ostavio svoju mrežu netaknutom.

Inđija: Mihajlo Nešković i Đorđe Pantelić

Fudbaleri Inđije remizirali su u gostima sa ekipom Metalca rezultatom 0:0. Mihajlo Nešković odigrao je 90 minuta za gostujući tim, dok je Đorđe Pantelić u igru ušao u 76. Inđija je ovim remijem znatno otežala put do opstanka, pošto zauzima 17. poziciju na tabeli sa 34 osvojena boda.

Rad: Lazar Stoisavljević

Rad je upisao novi veliki trijumf, pošto je kao gost pobedio Zlatibor rezultatom 2:1 i tako napravio možda i ključan korak ka opstanku. U timu Rada Lazar Stoisavljević je u igru ušao u nadoknadi vremena umesto Andrije Kaluđerovića. Strelci za Rad bili su Aleksandar Trninić i Šarić Marko.

Rad je sa tri vezane pobede pobegao iz zone ispadanja i sada sa 39 bodova zauzima 12. poziciju.

Kabel: Nikola Mirić, Ranko Puškić, Vukašin Bogdanović, Igor Jeličić

Fudbaleri Kabela pobedili su na svom stadionu ekipu Zemuna rezultatom 1:0 u 28. kolu Prve lige Srbije. Strelac jedinog pogotka za Kabel bio je Milan Srbijanac u 78. minutu.

Od četvorice Vošinih igrača na pozajmici na terenu prvo poluvreme odigrao je Igor Jeličić, dok je Vukašin Bogdanović u igru ušao u 77. minutu, dok Nikola Mirić i Ranko Puškić ponovo nisu upisali nastupe.

Kabel je sa ova tri boda sačuvao drugo mesto na tabeli sa 55 osvojenih bodova.

Mladost GAT: Stefan Dražić

Fudbaleri Mladosti nastavili su dominaciju Srpskoj ligi Vojvodine, pošto su u derbiju 29. kola pobedili Vršac na svom terenu rezultatom 2:0. Vošin golman na pozajmici u Mladosti, Stefan Dražić, ponovo je bio među stativama i opet je uspeo da sačuva svoju mrežu.

Mladost posle 29 odigranih kola vodi na tabeli sa 70 bodova, 12 više od drugoplasiranog Radničkog.

Al-Divanija: Bogdan Mladenović

Al-Divanija, za koju nastupa Bogdan Mladenović, upisala je  novi, 14. remi u Super ligi Iraka, pošto je na svom stadionu odigrala 1:1 sa Al-Hudodom. Mladenović je  bio u sastavu Al-Divanije, koja je sada 14. na tabeli, ali je u ligi od 20 timova daleko od zone ispadanja.