Protekle nedelje u svojim klubovima nastupali su pozajmljeni igrači FK Vojvodina.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti GAT remizirali su kao domaćini sa ekipom Kolubare rezultatom 0:0 u 29. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Milan Vidakov je odigrao 65 minuta za domaći tim.

Mladost GAT je sada poslednjeplasirana na tabeli sa 19 osvojenih bodova.

Loznica: Matvej Martinkevič i Nemanja Ivanović

Fudbaleri Loznice pobedili su kao domaćini ekipu Zlatibora rezultatom 2:0 u 28. kolu Prve lige Srbije.

Strelci za Loznicu bili su Igor Vićentijević i Vošin Matvej Martinkevič, koji je i odigrao celu utakmicu. Nemanja Ivanović je ostao na klupi za rezerve.

Loznica je sada 14. na tabeli sa 27 bodova.

Kabel: Branislav Milanov, Dragan Kokanović, Miloš Popović, Vanja Apostolovski, Nikola Pavlica, Luka Drobnjak, Uroš Paunović, Darko Zuvić, Lukijan Abadžija i Nemanja Toroman

Fudbaleri Kabela pobedili su u gostima ekipu OFK Bačke rezultatom 1:0 u 21. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Starteri su bili Nemanja Toroman, Luka Drobnjak, Uroš Paunović (do 90. minuta), Dragan Kokanović, Nikola Pavlica (do 90. minuta) i Lukijan Abadžija (do 55. minuta), sa klupe su ušli Miloš Popović (od 55. minuta) Branislav Milanov (od 90. minuta), dok nisu igrali Darko Zuvić, Vanja Apostolovski.

Kabel je sada 11. na tabeli sa 27 bodova.

Omladinac: Nikola Mirić

Fudbaleri Omladinca pobedili su kao domaćini ekipu Stanišića rezultatom 4:1 u 21. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Nikola Mirić je odigrao ceo meč i upisao je asistenciju.