Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su za svoje timove i proteklog vikenda tokom kojeg su pogotke postigla čak trojica igrača „stare dame“.

Milan Vidakov je pogodio u pobedi Mladosti nad Mačvom, Vukašin Bogdanović je postigao vodeći pogodak za OFK Bačku u remiju sa Timokom, dok je Matvej Martinkevič bio strelac u porazu Kabela od Javor Matisa.

Mladost: Milan Vidakov, Stefan Dražić

Fudbaleri Mladosti pobedili su kao domaćini ekipu Mačve rezultatom 2:0 u 15. kolu Prve lige Srbije.

Vodeći pogodak za Mladost bio je Vošin Milan Vidakov, koji je  teren napustio u finišu utakmice, dok u sastavu nije bilo Stefana Dražića.

Mladost je sada druga na tabeli sa 30 bodova, šest manje od Inđije, koja ima i meč više.

Kabel: Matvej Martinkevič, Luka Kljajić, Nikola Mirić, Luka Đurović, Aleksa Radmilović, Nikola Pavlica, Dimitrije Pirgić

Fudbaleri Kabela izgubili su na svom stadionu od ekipe Javor Matisa rezultatom 1:2 u 15. kolu Prve lige Srbije.

Strelac jedinog gola za Kabel bio je pozajmljeni igrač iz Vojvodine Matvej Martinkevič u 31. minutu, a on je ujedno odigrao i ceo meč za domaći tim. Od ostalih Vošinih igrača, igrali su još Nikola Pavlica (do 87. minuta) i Aleksa Radmilović (od 70. minuta), dok u sastavu nisu bili Luka Kljajić, Nikola Mirić, Luka Đurović i Dimitrije Pirgić.

Kabel ostao poslednjeplasirana ekipa na tabeli Prve lige sa sedam osvojenih bodova.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović

Fudbaleri OFK Bačke remizirali su u gostima sa ekipom Timoka rezultatom 2:2 u 15. kolu Prve lige Srbije.

Strelac vodećeg pogotka za tim iz Bačke Palanke bio je Vošin Vukašin Bogdanović u četvrtom minutu, a na terenu je igrao do 74. Veljko Bogdanović je odigrao ceo meč.

Nakon 15 odigranih kola OFK Bačka zauzima 15. poziciju na tabeli sa 17 osvojenih bodova.

Bečej: Veljko Jelenković

Fudbaleri OFK Bečeja pobedili su kao domaćini ekipu Dinama rezultatom 2:1 u 12. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Pozajmljeni igrač iz Vojvodine Veljko Jelenković odigrao je ceo meč za domaći tim.

Bečej je ostao lider na tabeli sa 29 bodova.

Tekstilac: Marko Luković

Fudbaleri Tekstilca remizirali su u gostima sa OFK Kikindom rezultatom 1:1 u 12. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Pozajmljeni igrač iz Vojvodine Marko Luković odigrao je 70 minuta za ekipu Tekstilca.

Tekstilac je sada četvrti na tabeli sa 23 boda.

Borac (Šajkaš): Milan Vidaković, David Pantić

Fudbaleri Borca iz Šajkaša remizirali su sa zrenjaninskim Radničkim rezultatom 1:1 u 12. kolu 12. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

U sastavu Borca nije bilo Milana Vidakovića i Davida Pantića.

Borac je sada sedmi na tabeli sa 20 osvojenih bodova.

Jedinstvo Rumenka: Aleksa Batos

Fudbaleri Jedinstva iz Rumenke pobedili su kao domaćini ekipu Cementa rezultatom 1:0 u 12. kolu Vojvođanske lige, grupa Jug.

Aleksa Batos je odigrao 80 minuta za tim iz Rumenke.

Jedinstvo je sada 11. na tabeli sa 14 bodova.

Peči MFC (Mađarska): Nemanja Ivanović

Mađarski drugoligaš Peči MFC pobedio je kao domaćin ekipu Spartakusa rezultatom 6:1, a Nemanja Ivanović nije bio u sastavu pobednički ekipe Peči MFC je sedmi na tabeli sa 21 osvojenim bodom.