Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су протеклог викенда за своје тимове.

Кабел: Драган Кокановић, Алекса Радмиловић, Матеја Стојановић, Никола Мирић, Стефан Радић, Никола Павлица, Матвеј Мартинкевич, Немања Чеман, Вељко Јеленковић, Давид Пантић

Фудбалери Кабела изгубили су на свом терену од екипе Златибора резултатом 0:1 у 34. колу Прве лиге Србије.

У тиму Кабела наступали су – Вељко Јеленковић, Алекса Радмиловић (до 58. минута), Драган Кокановић, Стефан Радић (до 58. минута), Никола Мирић (од 46. минута), Никола Павлица (од 66. минута), Матвеј Мартинкевич (од 58. минута), док Немања Чеман, Матеја Стојановић и Давид Пантић нису улазили у игру.

Кабел је остао последњепласирани тим са 12 освојених бодова.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости победили су у гостима екипу Лознице резултатом 2:0 у 34. колу Прве лиге Србије.

Стрелци за Младост били су Јочић и Караћ, а Вошин члан Милан Видаков одиграо је цео меч за победнички тим.

Младост је остала лидер на табели са 66 бодова.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић, Марко Луковић, Немања Тороман

Фудбалери ОФК Бачке изгубили су у гостима од екипе Тимока 1919 резултатом 3:0 у 34. колу Прве лиге Србије.

За поражени тим, Немања Тороман је бранио 90 минута, Марко Луковић је одиграо прво полувреме, Вукашин Богдановић је ушао у 56. минуту, а Вељко Богдановић није био у саставу.

ОФК Бачка је сада претпоследња на табели са 36 бодова.

Хајдук 1912: Немања Ивановић

Фудбалери Хајдука 1912 изгубили су у гостима од екипе Омладинца резултатом 3:0 у у 25. колу Српске лиге група Војводина.

Немања Ивановић је поново био стартер у екипи Хајдука, а одиграо је 70 минута.

Хајдук 1912 је сада 13. на табели са 27 бодова.

Цемент: Алекса Батос

Фудбалери Цемента изгубили су на свом стадиону од екипе Будућности резултатом 1:3 у 25. колу Војвођанске лиге, група Југ.

Алекса Батос је одиграо 20 минута за поражени тим.

Цемент је сада 13. на табели са 25 освојених бодова.