Чланови ФК Војводина на позајмицама имали су половичан успех овог викенда.

У првој лиги Србије, седморица „кабеловаца“ уписала су пораз, док је Видаков постигао победоносни погодак за Младост против Будућности. Вукашин и Вељко Богдановић су са Бачком изгубили од Рада.

У Српској лиги Војводине победе су славили Милан Видаковић, Данило Пантић (Борац Шајкаш) и Марко Луковић (Текстилац), а Јеленковићев Бечеј је изгубио од Вршца. Алекса Батос је славио победу над Ветерником у дресу Јединства из Руменке у Војвођанској лиги.

Кабел: Матвеј Мартинкевич, Лука Кљајић, Никола Мирић, Лука Ђуровић, Алекса Радмиловић, Никола Павлица, Димитрије Пиргић

Фудбалери Кабела изгубили су на гостовању од екипе Тимока резултатом 2:0. У реводима Кабела, од позајмљених играча из Војводине играли су – Никола Мирић, Лука Кљајић, Алекса Радмиловић, Димитрије Пиргић (до 67. минута), Матвеј Мартинкевич и Никола Павлица. Није играо само Лука Ђуровић.

После седам одиграних кола, Кабел са два освојена бода заузима последње место на табели Прве лиге Србије.

Младост: Милан Видаков, Павле Дражић

Фудбалери Младости победили су као домаћини екипу Будућности резултатом 1:0. Једини погодак на мечу постигао је Вошин играч на позајмици у овом клубу – Милан Видаков у 59. минуту. У тиму није било Павла Дражића.

Младост је лидер на табели Прве лиге Србије са 17 освојених бодова.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић

Фудбалери ОФК Бачке изгубили су на свом стадиону од екипе Рада резултатом 0:1. Вукашин Богдановић је играо до 61. минута, док је Вељко није наступио на овом мечу.

ОФК Бачка је 12. на табели Прве лиге Србије са седам освојених бодова.

Бечеј: Вељко Јеленковић

Фудбалери Бечеја изгубили су на свом стадиону од екипе Вршца резултатом 1:2 у шестом колу Српске лиге, група Војводина.

За поражени тим цео меч одиграо је позајмљени играч из Војводине Вељко Јеленковић.

Борац (Шајкаш): Милан Видаковић, Данило Пантић

Фудбалери Борца из Шајкаша победили су као домаћини екипу Омладинца резултатом 1:0.

Вошини играчи Милан Видаковић и Данило Пантић нису били у саставу победничке екипе због повреда.

Екипа Борца након шест одиграних кола, дели друго место на табели Српске лиге Војводине са 13 освојених бодова.

Текстилац: Марко Луковић

Фудбалери Текстилца победили су као гости екипу Тисе резултатом 3:1 у шестом колу Српске лиге Војводине.

Марко Луковић je одиграо 65 минута за победнички тим. Екипа Текстилца након шест одиграних кола има 10 бодова и заузима шесту позицију на табели Српске лиге Војводине.

Јединство Руменка: Алекса Батос

Фудбалери Јединства победили су у Руменци екипу Ветерника резултатом 3:0 у шестом колу Војвођанске лиге југ.

Алекса Батос је поново одиграо цео меч за победнички тим. Након шест одиграних кола, екипа Јединства има осам бодова и заузима 11. место на табели Војвођанске лиге југ.

Печи МФЦ (Мађарска): Немања Ивановић

Мађарски друголигаш Печи МФЦ славио је у Купу Мађарске над Бонихадом резултатом 1:0. Вошин играч Немања Ивановић је био у саставу победничке екипе.