Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su proteklog vikenda za svoje timove.

Ovaj vikend obeležio je Milan Vidakov, najbolji strelac Prve lige Srbije, koji je postigao pogodak za Mladost GAT u pobedi nad Radničkim iz Sremske Mitrovice. Ovim trijumfom, Mladost je po prvi put u istoriji obezbedila plasman u Super ligu Srbije.

Kabel: Dragan Kokanović, Aleksa Radmilović, Mateja Stojanović, Nikola Mirić, Stefan Radić, Nikola Pavlica, Matvej Martinkevič, Nemanja Čeman, Veljko Jelenković, David Pantić

Fudbaleri Kabela remizirali su sa ekipom Budućnosti rezultatom 1:1 u 35. kolu Prve lige Srbije.

U timu Kabela nastupali su – Veljko Jelenković, Mateja Stojanović, Aleksa Radmilović (do 46. minuta), Dragan Kokanović (do 90. minuta), Stefan Radić, Nikola Mirić (do 90. minuta), David Pantić (od 90. minuta), dok u sastavu nisu bili Matvej Martinkevič, Nemanja Čeman i Nikola Pavlica.

Kabel je poslednjeplasirana ekipa na tabeli sa 13 osvojenih bodova.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti pobedili su u gostima ekipu Radničkog rezultatom 3:1 u 35. kolu Prve lige Srbije.

Milan Vidakov je postigao vodeći pogodak za Mladost GAT u četvrtom minutu, a na poluvremenu je napustio igru.

Mladost je ovim trijumfom overila plasman u Super ligu Srbije sa 72 boda, šest više od drugoplasiranog Javor Matisa.

Vidakov je ostao usamljen na vrhu liste strelaca sa 18 pogodaka, četiri više od Pavla Ivelje, golgetera Javora.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović, Marko Luković, Nemanja Toroman

Fudbaleri OFK Bačke izgubili su kao domaćini od Mačve rezultatom 0:1 u 35. kolu Prve lige Srbije.

Nemanja Toroman je branio za poraženi tim 90 minuta, Vukašin Bogdanović je u igru ušao na poluvremenu, a Marko Luković u 70. minutu. Veljko Bogdanović nije ulazio u igru.

OFK Bačka sada je 14. na tabeli sa 39 bodova.

Hajduk 1912: Nemanja Ivanović

Fudbaleri Hajduka 1912 izgubili su u gostima od somborskog Radničkog rezultatom 2:1 u 27. kolu Srpske lige grupa Vojvodina.

Nemanja Ivanović je odigrao 90 minuta i bio je asistent za jedini pogodak Hajduka.

Hajduk je sada 13. na tabeli sa 30 osvojenih bodova.

Cement: Aleksa Batos

Fudbaleri Cementa pobedili su kao domaćini ekipu Jedinstva iz Rumenke rezultatom 1:0 u 27. kolu Vojvođanske lige, grupa Jug.

Aleksa Batos nije ulazio u igru za ekipu Cementa, koja je 14. sa 28 bodova.