Kadeti Vojvodine poraženi su od ekipe Rada rezultatom 0:2 (0:1), u 25. kolu Kadetske lige Srbije.

U FC „Vujadin Boškov“, strelci za goste je bio Samardžija u 18. i 74. minutu.

Ekipe su nastupile u sastavima:

Vojvodina: Pajfer, Crnovčić, Vasić, Eremić, Pilić, Pavlović, Popović, Peranović, Jurešić, Jovanović, Butraković. Igrali su još: Ahmetović, Šašić, Pejović, Alimpić, Zečević i Malobabić.

Rad: Papić, Vasilov, Radošević, Ivić, Petijević, Bezarević, Samardžija, Maica, Kršljanin, Nikolić, Bojović. Igrali su još: Ratković, Milutinović, Antić, Suvodalac, Živadinović i Raičević.

Gosti su poveli u 18. minutu, kada je najpre Bojović šutirao, Pajfer odbranio, na loptu je potom natrčao Kršljanin i uputio novi udarac, golman Vojvodine je još jednom odbranio, ali je potom na loptu natrčao i Samardžija i doveo svoj tim u vođstvo, iz praktično jedine prave prilike u prvom poluvremenu.

Voša je zaigrala bolje u drugom delu meča, pa je u 58. minutu mogla do izjednačenja, kada je sa oko 12-13 metara iskosa šutirao Popović, ali je Papić odbranio. Samo šest minuta kasnije, crveno-beli su imali još bolju šansu i to nakon kornera, kada je u gužvi igrača ispred peterca najbolje reagovao Crnovčić i uputio udarac nogom, ali je lopta pogodila stativu.

Kazna za promašaje stigla je u 74. minutu, kada je Živadinović u šesnaestercu Vojvodine lepo proigrao Samardžiju, koji je izbio sam ispred Pajfera i rutinski udvostručio prednost svog tima.

U 81. minutu, Voša je mogla da smanji rezultat preko Zečevića, koji je šutirao sa desetak metara iskosa, ali je lopta prošla pored stative, pa je meč završen rezultatom 0:2 u korist Rada.