Kadeti Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 (1:0) protiv ekipe Čukaričkog, u 21. kolu Kadetske lige Srbije.

U FC „Vujadin Boškov“, strelac za Vošu je bio Butraković u 30, dok je gol za Beograđane postigao Cvetković u 85. minutu.

Ekipe su nastupile u sastavima:

Vojvodina: Stefanović, Velicki, Eremić, Prodanović, Pilić, Pavlović, Peranović, Ninković, Jurešić, Jovanović, Butraković. Igrali su još: Ahmetović, Alimpić, Mićunović, Pejović, Popović, Vasić.

Čukarički: Čarapić, Vojnović, Radojković, Plavšić, Adamović, Bačanin, Vujašević, Đorđević, Cvetković, Subotić, Mitrović. Igrali su još: Zirojević, Rakić, Vlašković, Ivanović, Prokopijević, Dragićević.

Prva prilika na meču je viđena u devetom minutu, kada je Jovanović šutirao sa desetak metara iskosa, ali je Čarapić odbranio. Na drugoj strani, samo tri minuta kasnije, Čukarički je imao šansu kada je Cvetković u šesnaestercu lepo proigrao Vujaševića, koji je izbio ispred Stefanovića i šutirao, ali je i čuvar mreže crveno-belih uspešno intervenisao.

U 23. minutu, slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 23-24 metra je izveo Jovanović, ali je prečka sačuvala mrežu gostiju. Na drugoj strani, ponovo samo tri minuta nakon prilike za Vošu, šansu je imao i Čukarički i to nakon što je Bačanin šutirao sa oko 20 metara, ali je lopta otišla preko gola, da bi u 30. minutu bilo viđeno pravo remek delo od strane Butrakovića.

On je izveo slobodan udarac za Vošu sa oko 25 metara iskosa i poslao loptu pravo u rašlje golmana Čarapića.

U 52. minutu, Butraković je mogao da zabeleži i asistenciju, ali je, nakon njegovog centaršuta, Jurešiću nedostajalo samo nekoliko centimetara da glavom prosledi loptu u mrežu. Dvadesetak minuta kasnije, Čukarički je mogao da izjednači preko Dragićevića, ali je lopta, nakon njegovog udarca sa oko 22-23 metra, otišla pored stative.

Gosti su dobru šansu imali i posle kornera u 78. minutu, kada je Dragićević centrirao, a Cvetković uputio udarac glavom, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

Međutim, u 85. minutu, gosti su ipak uspeli da dođu do izjednačenja, a strelac je bio upravo Cvetković, pa je meč završen remijem.