Fudbaleri Vojvodine remizirali su u gostima sa ekipom TSC- rezultatom 1:1 u poslednjem kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Pogodak za Vojvodinu postigao je Nikola Čumić u 76. minutu.

Ekipe su nastupile u sledećim sastavima:

TSC: Ilić, Ćalušić, Cvetinović, Cvetković, Ilić, Jovanović (od 84. Krpić), Kuveljić, Ratkov (od 25. Vukić (od 90. Antonić)), Stojić, Stojković, Đakovac.

Vojvodina: Carević, Lazarević, Jeličić, Traore, Antonijević, Miletić (od 59. Topić), Zukić, Kabić (od 74. Vukčević), Čumić, Malbašić, N. Nikolić (od 86. Ljubisavljević).

TSC je preuzeo inicijativu na početku utakmice, prebacio je težište na polovinu Vojvodine, ali nije bilo većih uzbuđenja pred golom Carevića. Voša je prvi put pripretila u 20.  minutu kada je Čumić najpre u jednoj kontri iznudio žuti karton Ćalušića, a potom iz slobodnjaka sa 30 metara gađao pod prečku, na mestu je bio golman Ilić.

TSC je uglavnom napadao po desnoj strani, a nakon jedne u nizu akcija i nakon centaršuta, Đakovac je gađao glavom preko gola. Voša je imala poslednju priliku u prvom poluvremenu, nakon Čumićevog kornera, Jeličić je glavom gađao direktno u golmana Ilića.

TSC je prvi pripretio u nastavku, u 47. minutu nakon centaršuta sa levog boka, Jovanović je nedovoljno snažno gađao glavom, pa je Carević lako zaustavio njegov udarac. Samo dva minuta kasnije, Čumić je imao najbolju šansu, prihvatio je loptu na levoj strani, došao nadomak peterca i gađao prvi ugao, ponovo je Ilić bio na pravom mestu.

U 65. minutu Luka Ilić je ušao u šesnaesterac Vojvodine, a Jeličić ga je oborio u želji da izbije loptu, a sudija je procenio da je to bio prekršaj za najstrožu kaznu. Odgovornost je preuzeo Ilić koji je poslao loptu pod prečku za 1:0.

Nakon primljenog gola Voša je imala blažu inicijativu i dve poluprilike, ali bez većih opasnosti po gol domaće ekipe. TSC je pretio iz kontri, u u 73. minutu Jovanović je iskosa sa leve strane šutirao pored stative. Voša je uzvratila, Topić je dva minuta kasnije gađao sa distance, takođe pored stative. Već u narednom napadu, ponovo je udarac oprobao Topić, ovaj put sa 20 metara poslao je loptu preko prečke.

Voša je svoju ofanzivu krunisala golom u 76. minutu kada je Čumić nakon sjajnog solo prodora došao sve do penala, a potom preciznim udarcem poslao loptu u levi ugao za 1:1.

Do kraja nije bilo većih uzbuđenja pa ni prilika i promene rezultata, pa je Vojvodina sezonu završila remijem i na petoj poziciji sa 63 osvojena boda.