Omladinci Vojvodine izgubili su od ekipe Partizana rezultatom 0:1 u 23. kolu Omladinske lige Srbije.

Vojvodina: Borak, Hromiš, Bukinac, Čutović, Pavić, Tokin, Kovačev, Pivaš, Bjelajac, Sukačev, Miletić. Igrali su još: Trninić, Janjić, L. Jovanović, Kostadinović.

Partizan: Mihajlović, Aleksić, Petrović, Roganović, Aćimović, Jevremović, Trifunović, Mirčetić, Stjepanović, Nikolić, Petković. Igrali su još Cimbaljević, Petrušić, Ilić.

Partizan je bio konkretniji u prvom poluvremenu i imao više prilika za gol.

Prvu je imao Jevremović, a onda u 19. minutu još bolju Jevremović, koji nije uspeo da pogodi gol posle centaršuta sa leve strane.

Šanse su nastavile da se nižu pred golom Voše, ali je golman Borak bio fenomenalan. Prvo je odbranio udarac Trifunovića, a onda je u 39. i 40. minutu u situacijama jedan na jedan oba puta zaustavio Petkovića.

Borak je nastavio da čini čuda i u nastavku, u 54. minutu je upisao novu odbranu, a Vojvodina je potom uzvratila preko Miletića, koga su u poslednjem trenutku sustigli defanzivci Partizana.

U 59. minutu Partizan je poveo, Mirčetić je pobegao odbrani Vojvodine i pogodio prvi ugao golmana Boraka, koji ovaj put ništa nije mogao – 0:1.

Voša je do kraja pokušavala da dođe do boda, u šansi se našao Bukinac, ali promene rezultata nije bilo. U finišu je došlo do čarki na sredini terena, a inicijator fudbaler Partizana Mirčetić je zaradio crveni karton.