Фудбалери Војводине изгубили су у гостима од Црвене звезде резултатом 2:1 (2:1) у дербију 26. кола Омладинске лиге Србије.

Војводина је повела голом Новевског из пенала у 13. минуту, преокренули су Кнежевић и Јован Митуљикић у 17. и 33. минуту.

Црвена звезда: Ћопић, Крстић, Петровић, Лековић, Гочобија, Пантић, Кнежевић, Ј. Митуљикић, Кахвић, Н. Митуљикић, Бачанин.

Војводина: Видаковић, Кљајић, Богдановић, Јеленковић, Батос, Кокановић, Ивановић, Мартинкевич, Милетић, Миловановић, Новевски.

Почело је жестоко на обе стране, јер је после 16 минута игре резултат био 1:1. У 13. минуту Владан Новевски је одлично прошао и изнудио пенал, који је потом и сам реализовао. Ипак, само четири минута касније, судија Лазар Лукић је досудио и пенал за домаћи тим, а прецизан са 11 метара био је Кнежевић за 1:1.

До одласка на одмор, Звезда је успела да преокрене, у 33. минуту после прекида са леве стране, највиши у скоку био је Јован Митуљикић за 2:1. У финишу првог полувремена, „стара дама“ имала је чак три покушаја. Најпре је шутирао Кљајић са дистанце, али није успео озбиљније да угрози добро постављеног голмана Ћопића, да би потом Милетић имао леп соло продор, међутим, није добро захватио лопту из изгледне позиције са ивице шеснаестерца. Најбољу шансу, „стара дама“ је пропустила после корнера, када је Батос за мало закаснио да погоди из непосредне близине.

У другом делу игре Војводина је преузела иницијативу, домаћи су се повукли и чекали шансу из контри. Праве шансе су изостале, Звезда је имала једну шансу после контре средином другог полувремена, када је Кахвић шутирао поред гола. Војводина је имала неколико опасних напада, али без праве завршнице и удараца у оквир Ћопићевог гола, па је Црвена звезда славила у великом дербију 26. кола Омладинске лиге  Србије.