Omladinci Vojvodine izgubili su kao domaćini od ekipe Crvene zvezde rezultatom 1:4 u 14. kolu Omladinske lige Srbije.

Jedini strelac za Vojvodinu bio je Lukijan Abadžija u 62. minutu iz penala.

Vojvodina: Borak, Bukinac, Tokin, Majstorović, Drobnjak, Kovačev, Apostolovski, Janjić, Paunović, Hromiš. U igru sa klupe ušli su: Sukačev, Kostadinović, Pavić.

Crvena zvezda: J. Miladinović, Matić, Graonja, Vukičević, Vidojević, S. Miladinović, Stanković, Pirgić, Lečić, Motika. U igru sa klupe ušli su: Brajić, Radujko, Bošković, Stojsavljević.

Voša je meč otvorila prilično ofanzivno, a već u trećem minutu Abadžija je umalo pogodio mrežu, ukrao je loptu štoperu Zvezde, ali je njegov udarac iz neposredne blizine odbranio golman Miladinović.

Voša je nastavila da napada, uglavnom po desnom boku, Kovačev je u osmom minutu šutirao iskosa sa desetak metara preko gola, da bi već u narednom napadu isti igrač prošao po desnom boku, vratio povratni pas, ali je Abadžija izblokiran.

Nastavila je Voša da dominira, na isteku 20. minuta nova akcija Kovačeva i Abadžije, ponovo je poslednjem trenutku dobro reagovala odbrana Crvene zvezde, da bi potom i Apostolovski šutirao u golmana iz slobodnog udarca.

U drugom delu prvog poluvremena, timovi su zamenili uloge, pošto su gosti počeli da napadaju i ređaju šanse.

U 25. minutu Stankvooić je centrirao sa desnog boka, Motika je ostao sam na petercu, šutirao je pored gola.

U sličnoj situaciji u 38. minutu, Zvezda je imala novu veliku priliku, posle centaršuta Miladinovića na peterac, Motika je šutirao, ali je Borak odlično intervenisao. U 41. minutu gosti su imali i treću veliku priliku, posle prekida sa leve strane, Leković je gađao glavom sa pet metara, prečka je sačuvala gol Vojvodine.

U 44. minutu Miladinović je doneo prednost Crvenoj zvezdi, pošto je naleteo na jednu odbijenu i iskosa sa desne strane poslao loptu u gornji desni ugao nemoćnog Boraka.

Do odlaska na odmor gosti su imali još jednu dobru šansu, posle nove akcije po desnoj strani, lopta je došla do Pirgića koji je sa 10 metara pogodio spoljeni deo mreže.

U 49. minutu Zvezda je došla do drugog gola, Stanković je sa ivice šesnaesterca pogodio sam levi ugao i od stative matirao Boraka za 0:2.

Voša je već u narednom minutu bila najbliža golu, posle centaršuta sa desne strane Janjić je uhvatio volej i pogodio prečku, na odbijenu je naleteo Abadžija i šutirao pored stative.

U 58. minutu Zvezda je došla do trećeg pogotka, posle brze kontre po desnoj strani, Miladinović je proigrao Pirgića, koji je vratio povratnu na 15 metara, a na nju naleteo Stanković i pogodio sam ugao za 0:3.

U 62. minutu Voša je došla do gola i to iz penala. Vidojević je igrao je rukom u kaznenom prostoru, a sudija pokazao na belu tačku. Odgovornost je preuzeo Abadžija, koji je pogodio desni ugao za 1:3.

Nakon toga, Voša je pokušala da se vrati u meč i pokuša da dođe do boda,  ali su se gosti dobro postavili i branili, te sprečili veće prilike pred svojim golom. Zvezda je u poslednjim trenucima meča uspela da dođe i do četvrtog pogotka, Motika je savladao Boraka za konačnih 1:4.