Omladinci Vojvodine poraženi su od ekipe TSC-a rezultatom 2:3 (0:1), u devetom kolu Omladinske lige Srbije.

Pred oko 150 gledalaca u FC „Vujadin Boškov“, strelci za Vošu bili su Paunović u 35. i Sukačev u 73, dok su golove za goste postigli Milosavić u 10. (p), Bošnjak u 76. i Lukić u 82. minutu.

Ekipe su nastupile u sastavima:

Vojvodina: Borak, Trninić (od 80. Hromiš), Bukinac, Majstorović, Drobnjak, Kovačev (od 87. Stajki), Abadžija, Janjić (od 62. Pivaš), Paunović, Kostadinović, Sukačev (od 74. Tokin).

TSC: Vojvodić, Obradović (od 53. Holo), Banjac, Pavlović, Bošnjak, Terzić (od 88. Zličić), Preradov, Fuseini, Lukić, Milosavić (od 84. Viola), Anđelković (od 80. Kosovac).

Početak utakmice je bio vrlo otvoren i sa nekoliko šansi na obe strane, a TSC je poveo u 10. minutu, pošto je, nakon faula u šesnaestercu Vojvodine, penal za goste sigurno izveo Milosavić.

Međutim, u 35. minutu, Voša je izjednačila. Paunović je iskoristio sjajan pas u šesnaesterac TSC-a i izbio sam ispred golmana, pokušao da ga lobuje, Vojvodić je odbranio, ali je lopta potom ponovo došla do Paunovića, koji ju je glavom prosledio u mrežu.

U drugom poluvremenu, igra se odvijala uglavnom na sredini terena, iako su obe ekipe želele da dođu do drugog pogotka. U tome je uspešnija bila Vojvodina, koja je u 73. minutu preokrenula rezultat.

Nakon nabačene lopte u šesnaesterac TSC-a, Pivaš je prebacio istrčalog golmana Vojvodića, a Sukačev je glavom sa tri metra prosledio loptu u mrežu.

Ipak, već u 76. minutu, TSC je došao do izjednačenja. Posle slobodnog udarca sa leve strane koji je izveo Milosavić, na pravom mestu se našao Bošnjak i glavom poslao loptu u donji bliži ugao Borakovog gola.

Gosti su imali skoro identičnu priliku za pogodak i u 77. minutu, ali je ovoga puta, nakon skoka i udarca glavom Pavlovića, lopta otišla nekoliko centimetara preko prečke.

Međutim, u 82. minutu, TSC je ponovo došao do prednosti. Oštru loptu po zemlji sa desne strane odlično je iskoristio Lukić, koji ju je zahvatio dovoljno taman da joj skrene putanju kako bi se od stative odbila u mrežu Vojvodine.

Do kraja meča, Voša je pokušavala da ponovo dođe do izjednačenja, ali je TSC uspešno zaustavljao njene napade i pritom iz kontranapada pokušavao da još jednom savlada Boraka. Međutim, promene rezultata više nije bilo, pa je meč završen rezultatom 2:3 za TSC.