Omladinci Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 (0:0) sa ekipom Voždovca, u petom kolu Omladinske lige Srbije.

Pred oko 100 gledalaca u FC „Vujadin Boškov“, strelac jedinog gola za Voždovac bio je Avramović u 69, dok je pogodak za Vošu postigao Stanojević u 90. minutu.

Ekipe su nastupile u sastavima:

Vojvodina: Bogunović, Trninić (od 70. Paunović), Stojanović (od 63. Nikolić), Popović, Majstorović, Drobnjak, Gagić, Abadžija (od 66. Stanojević), Ivanović, Apostolovski, Tedić (od 89. Erić).

Voždovac: Knežević, Starčević (od 71. Radosavljević), Živković, Jevtić, Zečević, Mojsilović, Puzović (od 54. Tkakokov), Bibić (od 51. Avramović), Sretković, Grbović, Kojić (od 78. Lazarević).

Voždovac je mogao da dođe u vođstvo već u prvom minutu, kada je Starčević dobro prošao po desnoj strani, ušao u šesnaesterac i šutirao sa desetak metara iskosa, Bogunović je odbranio, a lopta se potom odbila do Živkovića, koji je takođe uputio udarac, ali je golman Vojvodine još jednom odlično reagovao.

Na drugoj strani, Vojvodina je uzvratila posle kornera u 35. minutu, kada je Stojanović uputio udarac glavom, ali je lopta pogodila prečku. U 44. minutu, ponovo je Voždovac imao priliku i to nakon što je Kojić prihvatio loptu na oko osam-devet metara od gola Vojvodine, a potom petom pokušao da postigne pogodak, ali je Bogunović još jednom odbranio. Do odbijene lopte je potom došao Puzović i šutirao, ali je lopta otišla visoko preko gola.

Voša je lako mogla do gola i u 68. minutu, kada je Ivanović šutirao sa oko 13-14 metara, ali je lopta još jednom pogodila prečku gola gostiju. Na drugoj strani, samo minut kasnije, Voždovac je došao u vođstvo.

U kontranapadu gostiju, Avramović je prihvatio pas sa leve strane, a potom preciznim udarcem sa oko 12-13 metara doveo svoju ekipu u vođstvo.

Do kraja meča, Vojvodina je imala nešto veći posed lopte i pokušavala da dođe do izjednačenja, mada je i Voždovac imao nekoliko vrlo opasnih napada. Međutim, do promene rezultata je došlo tek u 90. minutu, kada je Stanojević dobro šutirao sa petnaestak metara iskosa i tako postavio konačan rezultat ovog meča.