На стадиону „Карађорђе“ данас је и званично отворен 40. меморијални турнир „Стеван Нештицки“, а првог дана одигране су и две утакмице – Војводина је победила Партизан резултатом 3:0, док је Осијек након преокрета савладао Црвену звезду – 2:1.

Турнир су отворили фудбалери Војводине и Партизана, а тим Горана Зекића славио је резултатом 3:0.

Воша је повела преко Бошкана у 22. минуту, Бутраковић је у 28. дуплирао вођство, а недостижних 3:0 поставио је Јурешић у 48. минуту.

Након прве утакмице, турнир је свечано отворен, а присутнима се обратио и председник Организационог одбора турнира проф. др Зоран Милошевић који је поздравио све присутне и изразио задовољство што је Војводина наставила традицију у име легендарног Стевана Нештицког.

У другој утакмици, групе Б, Осијек је победио Црвену звезду након преокрета. Звезда је повела голом Ђурића у 10. минуту, али су преокрет донели Бабић и Јовичић.