Tokom ove i prošle sedmice igrale su se utakmice svih reprezentativnih selekcija, a među akterima su bili šestorica članova Vojvodine.

Reprezentativne obaveze imali su Marko Bjeković, Mirko Topić i Dejan Zukić (U-21), Vladan Novevski (U-20) i Vladimir Miletić i Uroš Kabić (U-19).

U-21 – Marko Bjeković, Mirko Topić i Dejan Zukić

Mlada reprezentacija Srbije osvojila je jedan bod u mečevima sa Ukrajinom i Severnom Makedonijom na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. U porazu od Ukrajine na domaćem terenu, Marko Bjeković je odigrao 73 minuta, dok Topić i Zukić nisu ulazili na teren. U remiju sa Severnom Makedonijom rezultatom 0:0, Mirko Topić je igrao do 56. minuta, dok je Zukić ušao u 77. minutu, a Bjeković nije ulazio u igru.

U-20 – Vladan Novevski

Omladinska reprezentacija Srbije pobedila je selekciju Italije rezultatom 1:0 u prijateljskom meču u Kastel di Sangru. Vladan Novevski je u igru ušao u 66. minutu.

U-19 – Vladimir Miletić i Uroš Kabić

Mlađa omladinska reprezentacija Srbije osvojila je memorijalni turnir „Stevan Vilotić – Ćele“, pošto su upisali tri pobede protiv Azerbejdžana, Crne Gore i Mađarske.

U prvom meču protiv Azerbejdžana, u kom je Srbija slavila rezultatom 2:1 golovima Mituiljikića i Ajdara, Miletić je na terenu proveo poslednjih 15 minuta, dok Kabić nije igrao.

U drugoj utakmici i pobedi nad Crnom Gorom rezultatom 5:0, Miletić je bio strelac u 17. minutu, a odigrao je prvo poluvreme, dok je na startu drugog ušao i Uroš Kabić. Pored Miletića, Mituiljikić je dao dva, a Lazetić i Hrstić po jedan gol.

U odlučujućoj utakmici i pobedi nad Mađarskom rezultatom 1:0, golom Baždara, Miletić je u igru ušao u 86, a Kabić u 67. minutu.