Фудбалери Војводине поражени су од екипе ТСЦ-а резултатом 0:1 (0:1), у 20. колу Супер лиге Србије.

У мечу који је одигран без присуства гледалаца на „Карађорђу“, стрелац јединог гола на утакмици је био Петковић у 30. минуту.

Екипе су наступиле у саставима:

Војводина: Н. Симић – Бјековић (од 46. Андрић), Бралић, Саничанин, Ђорђевић – Дринчић, Стојковић – Вукадиновић (од 82. Новевски), Зукић (од 46. Човић), В. Симић (од 67. Бојић) – Мркаић (од 59. Гемовић).

ТСЦ: Филиповић – Сантрач (од 84. Бањац), Томановић, Тумбасевић (од 66. Ђаковац), Зец – Антонић, Бабић, Станојев (од 84. Дуроњић), Лукић – Петровић, Петковић.

Током првих пола сата, није виђена практично ниједна права прилика на утакмици, да би у 30. минуту гости дошли у вођство. Зец је одлично прошао по левој страни, ушао у шеснаестерац и шутирао, Никола Симић је одбранио, али је до лопте потом дошао Петковић, након чијег ударца је лопта погодила Бјековића, променила правац и завршила у мрежи Војводине.

Црвено-бели су могли да узврате у 36. минуту, када је из слободног ударца центрирао Дринчић, а ударац главом са око пет метара упутио Бралић, али је лопта отишла преко пречке, што је уједно била једина прилика за Вошу у првом полувремену.

Након истека првих 45 минута, шеф стручног штаба Војводине Ненад Лалатовић пришао је главном судији Срђану Јовановићу и приговорио му на одређене судијске одлуке, због чега је добио најпре жути, а потом и црвени картон.

У другом делу меча, Воша је поново припретила у 63. минуту, када је Андрић одиграо повратни пас до Вељка Симића, а он шутирао са око 11-12 метара искоса, али је и овога пута лопта отишла преко гола. На нову шансу се чекало до 81. минута, када је Човић искористио добар центаршут са леве стране и упутио ударац главом, али је лопта отишла неколико центиметара поред стативе.

До краја меча, Воша је нападала и покушавала да дође барем до једног бода, али се ТСЦ одбранио и тако остварио победу на старту другог дела сезоне.