Fudbaleri Vojvodine poraženi su od ekipe TSC-a rezultatom 0:1 (0:1), u 20. kolu Super lige Srbije.

U meču koji je odigran bez prisustva gledalaca na „Karađorđu“, strelac jedinog gola na utakmici je bio Petković u 30. minutu.

Ekipe su nastupile u sastavima:

Vojvodina: N. Simić – Bjeković (od 46. Andrić), Bralić, Saničanin, Đorđević – Drinčić, Stojković – Vukadinović (od 82. Novevski), Zukić (od 46. Čović), V. Simić (od 67. Bojić) – Mrkaić (od 59. Gemović).

TSC: Filipović – Santrač (od 84. Banjac), Tomanović, Tumbasević (od 66. Đakovac), Zec – Antonić, Babić, Stanojev (od 84. Duronjić), Lukić – Petrović, Petković.

Tokom prvih pola sata, nije viđena praktično nijedna prava prilika na utakmici, da bi u 30. minutu gosti došli u vođstvo. Zec je odlično prošao po levoj strani, ušao u šesnaesterac i šutirao, Nikola Simić je odbranio, ali je do lopte potom došao Petković, nakon čijeg udarca je lopta pogodila Bjekovića, promenila pravac i završila u mreži Vojvodine.

Crveno-beli su mogli da uzvrate u 36. minutu, kada je iz slobodnog udarca centrirao Drinčić, a udarac glavom sa oko pet metara uputio Bralić, ali je lopta otišla preko prečke, što je ujedno bila jedina prilika za Vošu u prvom poluvremenu.

Nakon isteka prvih 45 minuta, šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović prišao je glavnom sudiji Srđanu Jovanoviću i prigovorio mu na određene sudijske odluke, zbog čega je dobio najpre žuti, a potom i crveni karton.

U drugom delu meča, Voša je ponovo pripretila u 63. minutu, kada je Andrić odigrao povratni pas do Veljka Simića, a on šutirao sa oko 11-12 metara iskosa, ali je i ovoga puta lopta otišla preko gola. Na novu šansu se čekalo do 81. minuta, kada je Čović iskoristio dobar centaršut sa leve strane i uputio udarac glavom, ali je lopta otišla nekoliko centimetara pored stative.

Do kraja meča, Voša je napadala i pokušavala da dođe barem do jednog boda, ali se TSC odbranio i tako ostvario pobedu na startu drugog dela sezone.