Стручни штаб

Милан Раставац

Функција:

Шеф стручног штаба

Датум рођења:

1. 11. 1973.

Место рођења:

Вршац

Играчка каријера:

Војводина, Кабел, Динамо Панчево, Младост Бачки Јарак

Тренерска каријера:

Ал-Наср Бенгази (Либија), Нови Сад, У-16 репрезентација Србије, У-19 женска репрезентација Србије, Олимпија (Словенија), Војводина, Раднички Ниш, У-23 репрезентација Србије, Ксанти (Грчка), репрезентација Србије, Астерас Триполис (Грчка)

Лиценца:

УЕФА Про

Горан Шаула

Функција:

помоћни тренер

Датум рођења:

1. 9. 1970.

Место рођења:

Нови Сад

Играчка каријера:

Војводина, Компостела

Тренерска каријера:

Војводина, У-19 репрезентација Србије, У-21 репрезентација Србије, Астерас Триполис (Грчка)

Лиценца:

УЕФА Про

Милош Башић

Функција:

помоћни тренер

Датум рођења:

28. 8. 1980.

Место рођења:

Београд

Претходни клубови:

ОФК Београд, Војводина, Партизан, Њујорк (САД), Флоријана (Малта), Куингдао (Кина), Банијас (УАЕ), Ксанти (Грчка), Астерас Триполис (Грчка)

Лиценца:

УЕФА А

Никола Ковачевић

Функција:

помоћни тренер

Датум рођења:

26. 7. 1983.

Место рођења:

Вуковар (Хрватска

Претходни клубови:

/

Лиценца:

УЕФА А

Срђан Жакула

Функција:

тренер голмана

Датум рођења:

22. 3. 1979.

Место рођења:

Кореница

Играчка каријера:

Младост Апатин, Униреа Урзицени (Румунија), Хајдук Кула, Раднички Сомбор, Војводина, Раднички Шид

Тренерска каријера:

Спартак

Лиценца:

УЕФА А за голмане

Марко Стојановић

Функција:

кондициони тренер

Датум рођења:

16. 10. 1976.

Место рођења:

Бајина Башта

Претходни клубови:

Макаби (Израел), Партизан, Олимпија (Словенија), репрезентација Србије

Александар Јанковић

Функција:

кондициони тренер

Датум рођења:

23. 6. 1974.

Место рођења:

Ваљево

Играчка каријера:

Тренерска каријера:

Ксијан Чанба Ренхе (Кина), Левски (Софија), У-19 репрезентација Србије, Пекинг Ренхе (Кина)

Лиценца:

УЕФА Б

Саша Семереди

Функција:

кондициони тренер

Датум рођења:

1. 8. 1988.

Место рођења:

Нови Сад

Играчка каријера:

Тренерска каријера:

Црвена звезда, Бежанија, Алавес, Сошо

Лиценца:

УЕФА Б

Александар Котрљановић

Функција:

кондициони тренер

Датум рођења:

29. 6. 1992.

Место рођења:

Београд

Претходни клубови:

Кабел, Инђија

Игор Гагричић

Функција:

аналитичар

Датум рођења:

24. 5. 1996.

Место рођења:

Чачак

Играчка каријера:

Слобода (Чачак)

Лиценца:

УЕФА Ц

Борко Вукосав

Функција:

доктор

Датум рођења:

18. 5. 1957.

Место рођења:

Нови Сад

Горан Маријан

Функција:

физиотерапеут

Датум рођења:

18. 6. 1985.

Место рођења:

Нови Сад

Немања Мијић

Функција:

физиотерапеут

Датум рођења:

11. 6. 1981.

Место рођења:

Нови Сад

Маријан Цигановић

Функција:

физиотерапеут

Датум рођења:

14. 10. 1983.

Место рођења:

Нови Сад

Немања Јотановић

Функција:

економ

Датум рођења:

16. 9. 1982.

Место рођења:

Нови Сад

Драган Васић

Функција:

економ

Датум рођења:

2. 9. 1963.

Место рођења:

Пађине

Драгомир Вукићевић

Функција:

секретар стручног штаба

Датум рођења:

23. 12. 1958.

Место рођења:

Нови Сад

Играчка каријера:

Штефа (Швајцарска), Арау (Швајцарска), Шпарта (Бели Манастир), Пролетер

Лиценца:

УЕФА Б