U četvrtom kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine večeras gostuju ekipi Radnika u Surdulici.

Tekstualni prenos meča od 20 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavima:

Radnik: I. Kostić – M. Kostić, Jokić, Stevanović, Stanković – Georgiev, Damnjanović, Stamenković, Ristović – Kričak, Stanisavljević.

Vojvodina: Rockov – Stojković, Veselinović, Saničanin, Devetak – Drinčić, Đurišić – Gemović, Bojić, Vinsent – Matić.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 1.000 gledalaca, među kojima su i pedesetak navijača Vojvodine.

5. minut: Slobodan udarac za Radnik sa oko 35 metara izveo je Ristović, ali je šutirao preko gola.

11. minut: Posle kornera koji je izveo Ristović, udarac glavom je uputio Stamenković, ali je lopta prošla pored gola.

17. minut: GOL! Voša vodi 0:1! Na levoj strani terena, Gemović je odlično proigrao Devetka, koji je poslao oštar pas u peterac, a tamo je na loptu natrčao Vinsent i iz prve je prosledio u mrežu.

19. minut: GOL! Voša vodi 0:2! U kontranapadu, Matić je sjajno proigrao Gemovića, koji je izbio sam ispred Ivana Kostića i silovito poslao loptu u mrežu.

26. minut: GOL! Sjajna akcija Vojvodine „iz jednog dodira“ u kojoj je učestvovalo nekoliko igrača. Najpre je Bojić lepo odložio loptu do Drinčića, on ju je poslao u prazan prostor za Vinsenta, koji je na desnoj strani bio brži od svog čuvara i poslao oštar centaršut u peterac, gde je na loptu natrčao Matić i sproveo je u mrežu.

30. minut: Zbog prekršaja nad Đurišićem na oko 40 metara od gola domaćina, žuti karton u ekipi Radnika dobio je Dušan Stevanović.

41. minut: Ristović je šutirao sa oko 30 metara, ali je lopta otišla pored gola.

42. minut: Damnjanović je šutirao sa oko 30 metara iskosa, ali je lopta otišla preko gola.

43. minut: Miroljub Kostić je šutirao sa dvadesetak metara iskosa, ali je lopta otišla pored stative.

45. minut: Miroljub Kostić je šutirao sa oko 25 metara, ali je Rockov uhvatio loptu. Nedugo potom, zbog prekršaja nad Georgievim na oko 35 metara od svog gola, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Aranđel Stojković.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. U timu Radnika, izvršene su dve izmene: izašli su Nenad Stanković i Bogdan Stamenković, a ušli Zoran Danoski i Predrag Đorđević.

50. minut: Damnjanović je šutirao sa oko 22-23 metra, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

53. minut: Slobodan udarac za Radnik sa oko 25 metara izveo je Đorđević, ali je šutirao pravo u golmana Rockova.

58. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine: izašao je Bojan Matić, a ušao Dejan Zukić.

59. minut: Posle lepe akcije Vojvodine, u kojoj su učestvovali Đurišić, Zukić i Drinčić, udarac sa petnaestak metara iskosa uputio je Gemović, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

63. minut: Gemović je šutirao sa oko 17-18 metara iskosa, ali pravo u golmana Ivana Kostića.

64. minut: Posle kornera za Radnik, Georgiev je šutirao sa oko 21-22 metra, ali je lopta otišla van okvira gola.

68. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Radnika: izašao je Risto Ristović, a ušao Sead Islamović.

70. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Miodrag Gemović, a ušao Mihajlo Nešković.

78. minut: Volej udarac sa oko 18 metara uputio je Vinsent, ali je Ivan Kostić uhvatio loptu.

79. minut: U kontranapadu Vojvodine, Zukić se oslobodio svog čuvara i potom proigrao Vinsenta, koji se izborio za poziciju za šut, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla van okvira gola.

80. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Eze Vinsent, a ušao Jovan Kokir.

81. minut: Kokir je dobro centrirao sa leve strane, a Bojić u padu sa oko pet metara glavom poslao loptu nekoliko centimetara pored stative.

84. minut: GOL! Nova prelepa akcija fudbalera Vojvodine. Nešković je dodao loptu do Stojkovića na desnoj strani, koji je u petercu proigrao Bojića, a on je nesebično odigrao pas do Zukića, koji je s lakoćom poslao loptu u mrežu.

85. minut: Slobodan udarac za Radnik sa dvadesetak metara iskosa izveo je Damnjanović, ali je Rockov odbranio.