Фудбалери Војводине играли су нерешено 1:1 (0:1) против екипе Младости у Лучанима, у 23. колу Супер лиге Србије.

У мечу који је одигран без присуства гледалаца на стадиону ФК Младост, стрелац за Вошу био је Вукадиновић у 18, док је гол за домаћина постигао Бојовић у 64. минуту (п).

Војводина је прву велику прилику имала у 17. минуту, када је Дринчић убацио лопту пред гол домаћина, где је Вељко Симић са шест-седам метара упутио ударац из прве, али је лопта прошла неколико центиметара поред стативе. Међутим, само минут касније, црвено-бели су повели.

Овога пута, Деветак је са леве стране послао лопту у петерац Младости, где је на њу натрчао Вукадиновић и у паду је проследио у мрежу.

У 33. минуту, Воша је имала нову прилику, пошто је Вељко Симић шутирао са око 20 метара, али је слабо захватио лопту, која је отишла поред стативе гола домаћина. На другој страни, Младост је у 37. минуту могла да изједначи резултат, али је Јовановић са око седам-осам метара искоса јако лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

Екипа из Лучана је до поготка могла и у 43. минуту, када је Цветковић центрирао са десне стране, а Бојовић упутио ударац главом, али је лопта отишла неколико центиметара преко пречке. Слична ситуација је виђена и у 57. минуту, када је Јовановић центрирао из слободног ударца, а Баха упутио ударац главом са око седам-осам метара, али је поново лопта отишла неколико центиметара преко гола Војводине.

Ипак, у 64. минуту, Младост је дошла до поготка. После центаршута са десне стране, Андрић је у свом шеснаестерцу додирнуо лопту руком, а судија Срђан Јовановић је досудио најстрожу казну. Пенал за Младост је сигурно извео Бојовић и тако донео изједначење домаћину.

Само два минута касније, Јовановић је имао одличну прилику да преокрене резултат, али је, након центаршута са десне стране, са око пет метара шутирао право у голмана Николу Симића. Домаћин је сјајну шансу имао и у 81. минуту, када је из слободног ударца центрирао Јовановић, а Шатара упутио ударац главом са око шест-седам метара, али је одлично одбранио Никола Симић.

На другој страни, Воша је јако близу гола била у 94. минуту, када је Ковачевић шутирао са око седам-осам метара, али је лопта прошла неколико центиметара поред гола домаћина. То је уједно била последња прилика на мечу, па је тако утакмица завршена поделом бодова.