Fudbaleri Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 (0:1) protiv ekipe Mladosti u Lučanima, u 23. kolu Super lige Srbije.

U meču koji je odigran bez prisustva gledalaca na stadionu FK Mladost, strelac za Vošu bio je Vukadinović u 18, dok je gol za domaćina postigao Bojović u 64. minutu (p).

Vojvodina je prvu veliku priliku imala u 17. minutu, kada je Drinčić ubacio loptu pred gol domaćina, gde je Veljko Simić sa šest-sedam metara uputio udarac iz prve, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative. Međutim, samo minut kasnije, crveno-beli su poveli.

Ovoga puta, Devetak je sa leve strane poslao loptu u peterac Mladosti, gde je na nju natrčao Vukadinović i u padu je prosledio u mrežu.

U 33. minutu, Voša je imala novu priliku, pošto je Veljko Simić šutirao sa oko 20 metara, ali je slabo zahvatio loptu, koja je otišla pored stative gola domaćina. Na drugoj strani, Mladost je u 37. minutu mogla da izjednači rezultat, ali je Jovanović sa oko sedam-osam metara iskosa jako loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

Ekipa iz Lučana je do pogotka mogla i u 43. minutu, kada je Cvetković centrirao sa desne strane, a Bojović uputio udarac glavom, ali je lopta otišla nekoliko centimetara preko prečke. Slična situacija je viđena i u 57. minutu, kada je Jovanović centrirao iz slobodnog udarca, a Baha uputio udarac glavom sa oko sedam-osam metara, ali je ponovo lopta otišla nekoliko centimetara preko gola Vojvodine.

Ipak, u 64. minutu, Mladost je došla do pogotka. Posle centaršuta sa desne strane, Andrić je u svom šesnaestercu dodirnuo loptu rukom, a sudija Srđan Jovanović je dosudio najstrožu kaznu. Penal za Mladost je sigurno izveo Bojović i tako doneo izjednačenje domaćinu.

Samo dva minuta kasnije, Jovanović je imao odličnu priliku da preokrene rezultat, ali je, nakon centaršuta sa desne strane, sa oko pet metara šutirao pravo u golmana Nikolu Simića. Domaćin je sjajnu šansu imao i u 81. minutu, kada je iz slobodnog udarca centrirao Jovanović, a Šatara uputio udarac glavom sa oko šest-sedam metara, ali je odlično odbranio Nikola Simić.

Na drugoj strani, Voša je jako blizu gola bila u 94. minutu, kada je Kovačević šutirao sa oko sedam-osam metara, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored gola domaćina. To je ujedno bila poslednja prilika na meču, pa je tako utakmica završena podelom bodova.