Kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Sloge iz Kraljeva rezultatom 8:0 (3:0), u 19. kolu Kadetske lige Srbije.

U FC „Vujadin Boškov“, strelci su bili Jovanović u trećem, 42. i 60, Ninković u 45. i 46, Boškan u 62, Popović u 81. i Pilić u 86. minutu.

Ekipe su nastupile u sastavima:

Vojvodina: Stefanović, Velicki, Prodanović, Šašić, Pilić, Pavlović, Peranović, Ninković, Boškan, Jovanović, Butraković. Igrali su još: Alimpić, Jurešić, Crnovčić, Pejović, Popović, Malobabić.

Sloga: Spasojević, Belaćević, Vesković, Babić, Dakić, Joković, Kaličanin, Mihajlović, Virijević, Stepović. Igrali su još: Laković.

Vojvodina je povela već u trećem minutu. Posle sjajne akcije po desnoj strani, Jovanović je prihvatio loptu na sedam-osam metara iskosa od gola gostiju i rutinski poslao loptu u mrežu.

Već u 17. minutu, crveno-beli su imali novu dobru šansu. Po levoj strani, odlično je prošao Butraković, izbio sam ispred golmana i šutirao, Spasojević je odbranio, a lopta je potom došla do Boškana, koji je takođe uputio udarac, ali je lopta otišla preko gola.

Praktično odmah u narednom napadu, Jovanović je imao priliku da se ponovo upiše u strelce, ali je sa desetak metara šutirao preko gola. Isti igrač je izveo i slobodan udarac sa oko 20 metara u 22. minutu, ali je lopta još jednom otišla van okvira gola.

U 34. minutu, Butraković je centrirao sa leve strane, a Jovanović uputio udarac glavom, ali je Spasojević odbranio. Odmah u sledećem napadu, Boškan je šutirao sa desetak metara iskosa, ali je ponovo čuvar mreže gostiju odbranio.

Međutim, u 42. minutu, Jovanović preciznim udarcem sa desetak metara povisio na 2:0, da bi u 45. Jovanović centrirao, a Ninković sa sedam metara prosledio loptu u mrežu za 3:0.

U prvom minutu nastavka, ponovo se Ninković upisao u strelce, a u 60. je Jovanović povisio na 4:0 udarcem sa 15 metara u rašlje.

Samo dva minuta kasnije, Jovanović je oduzeo loptu i izašao sam na golmana, a potom nesebično asistirao Boškanu, kome nije bilo teško da pogodi nebranjenu mrežu.

U 81. minutu, Popović je iskoristio odbitak i postigao sedmi gol za crveno-bele, a konačnih 8:0 postavio je Pilić posle kornera u 86. minutu.