Članovi FK Vojvodina na pozajmicama imali su polovične uspehe tokom prošle nedelje na terenima Super lige, Prve lige Srbije i Srpske lige.

Mihajlo Nešković i Đorđe Pantelić su samo jednim osvojenim bodom za Inđiju u mečevima sa Mačvom i Spartakom i zvanično ispali u Prvu ligu Srbije, dok je Lazar Stoisavljević sa Radom upisao dva remija sa Crvenom zvezdom i Radničkim u Nišu.

Fudbaleri  Kabela takođe su imali polovičan uspeh tokom prošle nedelje, pobedili su Trajal u gostima, pa izgubili od Budućnosti na svom terenu i tako šanse za plasman u Super  ligu sveli na minimum.

Mladost GAT je bez Dražića overila prvo mesto u Srpskoj ligi Vojvodine, dok je Mladenovićeva Al Divanija ostala bez pobede i na četvrtom meču u nizu u Super ligi Iraka.

Inđija: Mihajlo Nešković i Đorđe Pantelić

Fudbaleri Inđije remijem sa Mačvom te porazom od Spartaka i zvanično su ispali u Prvu ligu Srbije. Inđija je najpre u sredu ugostila Mačvu i remizirala rezultatom 2:2. Mihajlo Nešković je odigrao ceo meč, dok je Đorđe Pantelić izašao iz igre u 83. minutu. Strelac za Inđiju bio je Nebojša Bastajić, dok je autogol za 2:2 postigao Slobodan Sladojević.

Nakon tog remija, Inđija je u nedelju izgubila na gostovanju od ekipe Spartaka rezultatom 1:0 golom Mileta Savkovića. Mihajlo Nešković je iz igre izašao na poluvremenu, dok je Đorđe Pantelić odigrao ceo meč.

Rad: Lazar Stoisavljević

Fudbaleri Rada upisali su dva remija tokom prošle nedelje, protiv Crvene zvezde na svom stadionu 2:2, a potom identičnim rezultatom i sa Radničkim u Nišu.

U remiju sa Crvenom zvezdom, Lazar Stoisavljević je odigrao celu utakmicu, a strelci za „građevinare“ bili su Nemanja Mladenović i Marko Šarić.

Tri dana kasnije u Nišu, Stoisavljević je u igru ušao na poluvremenu, a strelci za Rad bili su Marko Šarić i Andrija Kaluđerović. Sa ova dva boda, Rad je i dalje u igri za opstanak, nalazi se na 16. poziciji, sa samo bodom manje od Novog Pazara, Javora i Radničkog.

Kabel: Nikola Mirić, Ranko Puškić, Vukašin Bogdanović, Igor Jeličić

Fudbaleri Kabela sredinom nedelje pobedili su Trajal u gostima rezultatom 1:0, ali su potom minimalcem poraženi na svom stadionu od ekipe Budućnosti iz Dobanovaca – 0:1.

U prvom meču, u kom je Kabel slavio golom Slobodana Novakovića, Vukašin Bogdanović je na terenu proveo prvih 45 minuta, dok Nikola Mirić, Ranko Puškić i Igor Jeličić nisu nastupili na ovoj utakmici.

U drugom susretu u nedelju, Kabel je izgubio od Budućnosti – 0:1, Vukašin Bogdanović je u igru ušao u 63. minutu, dok Mirić, Puškić i Jeličić, ponovo nisu nastupili.

Sa tri osvojena boda u poslednje dve utakmice, Kabelu je otežan put do Super lige Srbije, pošto Kolubara ima četiri boda više, dva kola pre kraja.

Mladost GAT: Stefan Dražić

Fudbaleri Mladosti upisali su novu pobedu u Srpskoj ligi Vojvodine, pošto su u 33. kolu pobedili ekipu Sloge rezultatom 4:0, a u sastavu nije bilo Vošinog golmana Stefana Dražića.

Ovim trijumfom, Mladost je overila prvo mesto na tabeli Srpske lige Vojvodine, pošto je pet kola pre kraja lider sa 82 boda, čak 16 više od drugoplasiranog Vršca.

Al Divanija: Bogdan Mladenović

Fudbaleri Al Divanije remizirali su u gostima sa ekipom Al Kuve rezultatom 0:0 i tako vezali četvrti meč bez pobede, a u sastavu gostujućeg tima bio je Bogdan Mladenović. Al Divanija posle 29 odigranih kola u Super ligi Iraka zauzima 15. poziciju sa 30 osvojenih bodova.