Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су за своје тимове и протеклог викенда.

Седморица чланова Војводине у екипи Кабела уписали су прву победу, а победнички низ у Првој лиги Србије наставила је и екипа Младости за коју је опет цео меч одиграо Милан Видаков. Низ победе наставио је и Вељко Јеленковић са екипом Бечеја, док је Текстилац Марка Луковића био бољи од Борца из Шајкаша за који наступају Милан Видаковић и Давид Пантић.

Младост: Милан Видаков, Стефан Дражић

Фудбалери Младости победили су у гостима екипу Јавор Матиса резултатом 1:0 у 12. колу Прве лиге Србије. Милан Видаков одиграо је цео меч за победнички тим, док Стефан Дражић није био у саставу.

Младост је остала друга на табели са 27 освојених бодова, два мање од лидера Инђије.

Кабел: Матвеј Мартинкевич, Лука Кљајић, Никола Мирић, Лука Ђуровић, Алекса Радмиловић, Никола Павлица, Димитрије Пиргић

Фудбалери Кабела уписали су прву победу у овој сезони у Првој лиги Србије, пошто су у гостима савладали Раднички из Сремке Митровице резултатом 3:2.

Двоструки стрелац за Кабел био је Синиша Нијемчевић, док је трећи гол постигао Обуја Пиус. Од Вошиних играча у тиму Кабела наступали су – Никола Мирић (до 64. минута), Матвеј Мартинкевич (цео меч), Димитрије Пиргић (цео меч), Никола Павлица (до 74. минута), Лука Кљајић (до 79. минута), док Лука Ђуровић и Алекса Радмиловић нису наступили на овом мечу.

Кабел је остао последњепласирани тим на табели Прве лиге Србије са шест освојених бодова.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић

Фудбалери ОФК Бачке одиграли су без голова са екипом Мачве, а Вукашин и Вељко Богдановић нису били у саставу екипе из Бачке Паланке.

ОФК Бачка је 11. на табели са 12 освојених бодова у Првој лиги Србије.

Бечеј: Вељко Јеленковић

Фудбалери Бечеја победили су у гостима екипу Хајдука резултатом 3:1 у деветом колу Српске лиге, група Војводина.

Позајмљени играч из Војводине Вељко Јеленковић одиграо је цео меч за победнички тим.

Бечеј је остао лидер на табели са 22 бода, колико има и Феникс 1995.

Текстилац: Марко Луковић; Борац (Шајкаш): Милан Видаковић, Давид Пантић

Фудбалери Текстилца победили су Борац из Шајкаша на свом стадиону резултатом 2:0 у деветом колу Српске лиге, група Војводина.

Марко Луковић није био у саставу победничке екипе, док је за Борац цео меч одиграо Милан Видаковић, Давид Пантић ушао је у последњих 15 минута.

Текстилац је сада четврти на табели са 19 освојених бодова, док је Борац седми са три мање.

Јединство Руменка: Алекса Батос

Фудбалери Јединства изгубили су у гостима од екипе Новог Сада резултатом 3:0. Алекса Батос је још једном одиграо 90 минута за поражени тим.

Тим из Руменке је 12. на табели са осам освојених бодова у Војвођанској лиги југ.

Печи МФЦ (Мађарска): Немања Ивановић

Мечеви у Мађарској другој лиги нису играни протеклог викенда.