Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su za svoje timove i proteklog vikenda.

Sedmorica članova Vojvodine u ekipi Kabela upisali su prvu pobedu, a pobednički niz u Prvoj ligi Srbije nastavila je i ekipa Mladosti za koju je opet ceo meč odigrao Milan Vidakov. Niz pobede nastavio je i Veljko Jelenković sa ekipom Bečeja, dok je Tekstilac Marka Lukovića bio bolji od Borca iz Šajkaša za koji nastupaju Milan Vidaković i David Pantić.

Mladost: Milan Vidakov, Stefan Dražić

Fudbaleri Mladosti pobedili su u gostima ekipu Javor Matisa rezultatom 1:0 u 12. kolu Prve lige Srbije. Milan Vidakov odigrao je ceo meč za pobednički tim, dok Stefan Dražić nije bio u sastavu.

Mladost je ostala druga na tabeli sa 27 osvojenih bodova, dva manje od lidera Inđije.

Kabel: Matvej Martinkevič, Luka Kljajić, Nikola Mirić, Luka Đurović, Aleksa Radmilović, Nikola Pavlica, Dimitrije Pirgić

Fudbaleri Kabela upisali su prvu pobedu u ovoj sezoni u Prvoj ligi Srbije, pošto su u gostima savladali Radnički iz Sremke Mitrovice rezultatom 3:2.

Dvostruki strelac za Kabel bio je Siniša Nijemčević, dok je treći gol postigao Obuja Pius. Od Vošinih igrača u timu Kabela nastupali su – Nikola Mirić (do 64. minuta), Matvej Martinkevič (ceo meč), Dimitrije Pirgić (ceo meč), Nikola Pavlica (do 74. minuta), Luka Kljajić (do 79. minuta), dok Luka Đurović i Aleksa Radmilović nisu nastupili na ovom meču.

Kabel je ostao poslednjeplasirani tim na tabeli Prve lige Srbije sa šest osvojenih bodova.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović

Fudbaleri OFK Bačke odigrali su bez golova sa ekipom Mačve, a Vukašin i Veljko Bogdanović nisu bili u sastavu ekipe iz Bačke Palanke.

OFK Bačka je 11. na tabeli sa 12 osvojenih bodova u Prvoj ligi Srbije.

Bečej: Veljko Jelenković

Fudbaleri Bečeja pobedili su u gostima ekipu Hajduka rezultatom 3:1 u devetom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Pozajmljeni igrač iz Vojvodine Veljko Jelenković odigrao je ceo meč za pobednički tim.

Bečej je ostao lider na tabeli sa 22 boda, koliko ima i Feniks 1995.

Tekstilac: Marko Luković; Borac (Šajkaš): Milan Vidaković, David Pantić

Fudbaleri Tekstilca pobedili su Borac iz Šajkaša na svom stadionu rezultatom 2:0 u devetom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Marko Luković nije bio u sastavu pobedničke ekipe, dok je za Borac ceo meč odigrao Milan Vidaković, David Pantić ušao je u poslednjih 15 minuta.

Tekstilac je sada četvrti na tabeli sa 19 osvojenih bodova, dok je Borac sedmi sa tri manje.

Jedinstvo Rumenka: Aleksa Batos

Fudbaleri Jedinstva izgubili su u gostima od ekipe Novog Sada rezultatom 3:0. Aleksa Batos je još jednom odigrao 90 minuta za poraženi tim.

Tim iz Rumenke je 12. na tabeli sa osam osvojenih bodova u Vojvođanskoj ligi jug.

Peči MFC (Mađarska): Nemanja Ivanović

Mečevi u Mađarskoj drugoj ligi nisu igrani proteklog vikenda.