Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су за своје тимове и протеклог викенда.

Младост: Милан Видаков, Стефан Дражић

Меч 14. кола Прве лиге Србије између OFK Жарково и Младости одложен је због болести већег броја играча гостујућег клуба. Одложени меч биће одигран у првом слободном термину, који ће бити накнадно саопштен.

Кабел: Матвеј Мартинкевич, Лука Кљајић, Никола Мирић, Лука Ђуровић, Алекса Радмиловић, Никола Павлица, Димитрије Пиргић

Фудбалери Кабела изгубили су у гостима од екипе Рада резултатом 3:2 у 14. колу Прве лиге Србије.

Двоструки стрелац за Кабел био је Филип Ивеља у 72. и 76. минуту. Од Вошиних играча за Кабел су наступали Лука Кљајић (цео меч), Пиргић (45. минута), Никола Павлица (цео меч), Алекса Радмиловић и Лука Ђуровић остали су на клупи. Матвеј Мартинкевич је одрађивао суспензију због црвеног картона, а у саставу није био ни Никола Мирић.

После 14 одиграних кола Кабел је последњепласирана екипа са седам освојених бодова.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић

Фудбалери ОФК Бачке победили су као домаћини екипу Златибора резултатом 2:0 у 14. колу Прве лиге Србије.

Стрелци за ОФК Бачку били су Ристовски и Каришић, а Вошини играчи Вељко Богдановић и Вукашин Богдановић поделили су по полувреме. Вукашина је на полувремену заменио Вељко.

ОФК Бачка сада заузима 10. место са 16 освојених бодова.

Бечеј: Вељко Јеленковић

Фудбалери ОФК Бечеја победили су у гостима екипу Омладинца резултатом 3:2 у 11. колу Српске лиге, група Војводина.

Позајмљени играч из Војводине Вељко Јеленковић одиграо је цео меч за домаћи тим.

Бечеј је остао лидер на табели са 26 бодова, колико има и ОФК Вршац.

Текстилац: Марко Луковић

Фудбалери Текстилца изгубили су на свом терену од екипе Борца из Сакула резултатом 1:2 у 11. колу Српске лиге, група Војводина.

Марко Луковић је одиграо 90 минута за поражени тим и уписао је асистенцију.

Текстилац је сада четврти на табели са 22 бода.

Борац (Шајкаш): Милан Видаковић, Давид Пантић

Фудбалери Борца изгубили су од ОФК Вршца резултатом 3:0 у 11. колу Српске лиге, група Војводина.

Давид Пантић је одиграо 45 минута за поражени тим, док Милан Видаковић није био у саставу.

Екипа Борца сада је шеста са 19 освојених бодова.

Јединство Руменка: Алекса Батос

Фудбалери Јединства изгубили су у гостима од екипе Радничког из Нове Пазове резултатом 1:0 у 11. колу Војвођанске лиге, група Југ.

Алекса Батос је одиграо цео меч за тим из Руменке.

Јединство је сада 12. на табели са 11 освојених бодова.

Печи МФЦ (Мађарска): Немања Ивановић

Мађарски друголигаш Печи МФЦ победио је као гост екипу Ђера резултатом 1:0, а Немања Ивановић није био у саставу победнички екипе Печи МФЦ је осми на табели са 18 освојених бодова.