Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su za svoje timove i proteklog vikenda.

Mladost: Milan Vidakov, Stefan Dražić

Meč 14. kola Prve lige Srbije između OFK Žarkovo i Mladosti odložen je zbog bolesti većeg broja igrača gostujućeg kluba. Odloženi meč biće odigran u prvom slobodnom terminu, koji će biti naknadno saopšten.

Kabel: Matvej Martinkevič, Luka Kljajić, Nikola Mirić, Luka Đurović, Aleksa Radmilović, Nikola Pavlica, Dimitrije Pirgić

Fudbaleri Kabela izgubili su u gostima od ekipe Rada rezultatom 3:2 u 14. kolu Prve lige Srbije.

Dvostruki strelac za Kabel bio je Filip Ivelja u 72. i 76. minutu. Od Vošinih igrača za Kabel su nastupali Luka Kljajić (ceo meč), Pirgić (45. minuta), Nikola Pavlica (ceo meč), Aleksa Radmilović i Luka Đurović ostali su na klupi. Matvej Martinkevič je odrađivao suspenziju zbog crvenog kartona, a u sastavu nije bio ni Nikola Mirić.

Posle 14 odigranih kola Kabel je poslednjeplasirana ekipa sa sedam osvojenih bodova.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović

Fudbaleri OFK Bačke pobedili su kao domaćini ekipu Zlatibora rezultatom 2:0 u 14. kolu Prve lige Srbije.

Strelci za OFK Bačku bili su Ristovski i Karišić, a Vošini igrači Veljko Bogdanović i Vukašin Bogdanović podelili su po poluvreme. Vukašina je na poluvremenu zamenio Veljko.

OFK Bačka sada zauzima 10. mesto sa 16 osvojenih bodova.

Bečej: Veljko Jelenković

Fudbaleri OFK Bečeja pobedili su u gostima ekipu Omladinca rezultatom 3:2 u 11. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Pozajmljeni igrač iz Vojvodine Veljko Jelenković odigrao je ceo meč za domaći tim.

Bečej je ostao lider na tabeli sa 26 bodova, koliko ima i OFK Vršac.

Tekstilac: Marko Luković

Fudbaleri Tekstilca izgubili su na svom terenu od ekipe Borca iz Sakula rezultatom 1:2 u 11. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Marko Luković je odigrao 90 minuta za poraženi tim i upisao je asistenciju.

Tekstilac je sada četvrti na tabeli sa 22 boda.

Borac (Šajkaš): Milan Vidaković, David Pantić

Fudbaleri Borca izgubili su od OFK Vršca rezultatom 3:0 u 11. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

David Pantić je odigrao 45 minuta za poraženi tim, dok Milan Vidaković nije bio u sastavu.

Ekipa Borca sada je šesta sa 19 osvojenih bodova.

Jedinstvo Rumenka: Aleksa Batos

Fudbaleri Jedinstva izgubili su u gostima od ekipe Radničkog iz Nove Pazove rezultatom 1:0 u 11. kolu Vojvođanske lige, grupa Jug.

Aleksa Batos je odigrao ceo meč za tim iz Rumenke.

Jedinstvo je sada 12. na tabeli sa 11 osvojenih bodova.

Peči MFC (Mađarska): Nemanja Ivanović

Mađarski drugoligaš Peči MFC pobedio je kao gost ekipu Đera rezultatom 1:0, a Nemanja Ivanović nije bio u sastavu pobednički ekipe Peči MFC je osmi na tabeli sa 18 osvojenih bodova.