Позајмљени играчи Војводине и протеклог викенда наступали су за своје тимове.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости ГАТ изгубили су у гостима од екипе Чукаричког резултатом 2:0 у 19. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Милан Видаков није био ни на овом мечу у протоколу због повреде.

Младост ГАТ је тренутно претпоследња екипа на табели са 13 бодова.

Лозница: Матвеј Мартинкевич, Немања Ивановић

Фудбалери Лознице ремизирали су у гостима са екипом Слободе резултатом 2:2 у 18. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Матвеј Мартинкевич је након гола у прошлом колу протиф Графичара, у овом наставио голгетерски низ, пошто је погодио у 84. минуту за коначних 2:2. Он је одиграо цео меч, док Немања Ивановић није био у саставу.

Лозница је сада 13. на табели са 19 освојених бодова.

Кабел: Бранислав Миланов, Драган Кокановић, Немања Тороман, Никола Павлица, Дарко Зувић и Милош Поповић

Фудбалери Кабела изгубили су као домаћини од екипе Хајдука 1912 резултатом 0:1 у 14. колу Српске лиге, група Војводина.

На голу Кабела поново је стајао Немања Тороман, а осим њега на терену су били и Никола Павлица (до 73. минута), Милош Поповић, Драган Кокановић, на клупи је остао Дарко Зувић, а у саставу није било Бранислава Миланова.

Кабел је сада 11. на табели са 18 освојених бодова.

Синђелић: Стефан Радић

Фудбалери Синђелића ремизирали су као домаћини са екипом Земуна резултатом 0:0 14. колу Српске лиге, група Београд.

Стефан Радић је одиграо цео меч за гостујући тим.

Синђелић је сада на деоби шестог и седмог места са 21 освојеним бодом.

ФАП: Никола Мирић

Фудбалери ФАП-а победили су екипу Михајловца резултатом 3:0 14. колу Српске лиге, група Запад.

Никола Мирић није био у саставу гостујуће екипе због лакше повреде.

ФАП је сада трећи са 26 освојених бодова.

Сампдорија: Михаило Ивановић

Фудбалери омладинског тима Сампдорије (У-19) ремизирали су у гостима са екипом Наполија (У-19) резултатом 1:1 у 12, колу Примавере.

Михаило Ивановић није био у саставу домаћег тима.

Сампдорија је сада 16. на табели са девет освојених бодова.