Pozajmljeni igrači Vojvodine i proteklog vikenda nastupali su za svoje timove.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti GAT izgubili su u gostima od ekipe Čukaričkog rezultatom 2:0 u 19. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Milan Vidakov nije bio ni na ovom meču u protokolu zbog povrede.

Mladost GAT je trenutno pretposlednja ekipa na tabeli sa 13 bodova.

Loznica: Matvej Martinkevič, Nemanja Ivanović

Fudbaleri Loznice remizirali su u gostima sa ekipom Slobode rezultatom 2:2 u 18. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Matvej Martinkevič je nakon gola u prošlom kolu protif Grafičara, u ovom nastavio golgeterski niz, pošto je pogodio u 84. minutu za konačnih 2:2. On je odigrao ceo meč, dok Nemanja Ivanović nije bio u sastavu.

Loznica je sada 13. na tabeli sa 19 osvojenih bodova.

Kabel: Branislav Milanov, Dragan Kokanović, Nemanja Toroman, Nikola Pavlica, Darko Zuvić i Miloš Popović

Fudbaleri Kabela izgubili su kao domaćini od ekipe Hajduka 1912 rezultatom 0:1 u 14. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Na golu Kabela ponovo je stajao Nemanja Toroman, a osim njega na terenu su bili i Nikola Pavlica (do 73. minuta), Miloš Popović, Dragan Kokanović, na klupi je ostao Darko Zuvić, a u sastavu nije bilo Branislava Milanova.

Kabel je sada 11. na tabeli sa 18 osvojenih bodova.

Sinđelić: Stefan Radić

Fudbaleri Sinđelića remizirali su kao domaćini sa ekipom Zemuna rezultatom 0:0 14. kolu Srpske lige, grupa Beograd.

Stefan Radić je odigrao ceo meč za gostujući tim.

Sinđelić je sada na deobi šestog i sedmog mesta sa 21 osvojenim bodom.

FAP: Nikola Mirić

Fudbaleri FAP-a pobedili su ekipu Mihajlovca rezultatom 3:0 14. kolu Srpske lige, grupa Zapad.

Nikola Mirić nije bio u sastavu gostujuće ekipe zbog lakše povrede.

FAP je sada treći sa 26 osvojenih bodova.

Sampdorija: Mihailo Ivanović

Fudbaleri omladinskog tima Sampdorije (U-19) remizirali su u gostima sa ekipom Napolija (U-19) rezultatom 1:1 u 12, kolu Primavere.

Mihailo Ivanović nije bio u sastavu domaćeg tima.

Sampdorija je sada 16. na tabeli sa devet osvojenih bodova.