Pozajmljeni igrači Vojvodine i proteklog vikenda nastupali su za svoje timove.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti GAT izgubili su kao domaćini od ekipe Voždovca rezultatom 1:2 u 18. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Milan Vidakov nije bio ni na ovom meču u protokolu zbog povrede.

Mladost GAT je trenutno pretposlednja ekipa na tabeli sa 13 bodova.

Loznica: Matvej Martinkevič, Nemanja Ivanović

Fudbaleri Loznice pobedili su kao domaćini ekipu Grafičara rezultatom 2:1 u 17. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Strelac drugog i pobedonosnog gola za Loznicu bio je Matvej Martinkevič u 33. minutu. On je na terenu proveo 64 minuta, dok u sastavu nije bilo Nemanje Ivanovića.

Loznica je sada 13. na tabeli sa 18 osvojenih bodova.

Kabel: Branislav Milanov, Dragan Kokanović, Nemanja Toroman, Nikola Pavlica, Darko Zuvić i Miloš Popović

Fudbaleri Kabela izgubili su u gostima od ekipe Bečeja rezultatom 1:0 u 13. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Na golu Kabela ponovo je stajao Nemanja Toroman, a osim njega starteri su bili i Dragan Kokanović (do 84. minuta), Branislav Milanov, Nikola Pavlica (do 84. minuta) i Miloš Popović, dok je Darko Zuvić ostao na klupi.

Kabel je sada osmi na tabeli sa 18 osvojenih bodova.

Sinđelić: Stefan Radić

Fudbaleri Sinđelića remizirali su u gostima sa obrenovačkim Radničkim rezultatom 0:0 13. kolu Srpske lige, grupa Beograd.

Stefan Radić je odigrao ceo meč za gostujući tim.

Sinđelić je sada na deobi petog, šestog i sedmog mesta sa 2o osvojenih bodova.

FAP: Nikola Mirić

Fudbaleri FAP-a remizirali su u gostima sa ekipom Takova rezultatom 0:0 13. kolu Srpske lige, grupa Zapad.

Nikola Mirić nije bio u sastavu gostujuće ekipe.

FAP je sada treći sa 23 osvojena boda.

Sampdorija: Mihailo Ivanović

Fudbaleri omladinskog tima Sampdorije (U-19) izgubili su od ekipe Bolonje (U-19) rezultatom 0:1 u 11, kolu Primavere.

Mihailo Ivanović nije bio u sastavu domaćeg tima.

Sampdorija je sada 15. na tabeli sa osam osvojenih bodova.