Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су протеклог викенда за своје тимове.

Кабел: Драган Кокановић, Алекса Радмиловић, Матеја Стојановић, Никола Мирић, Стефан Радић, Никола Павлица, Матвеј Мартинкевич, Немања Чеман, Вељко Јеленковић, Давид Пантић

Фудбалери Кабела изгубили су у гостима од екипе Јавор Матиса резултатом 4:0 у 30. колу Прве лиге Србије.

У тиму Кабела наступали су – Вељко Јеленковић, Стефан Радић, Никола Мирић, Драган Кокановић, Матвеј Мартинкевич (до 75. минута), Алекса Радмиловић (од 55. минута), Никола Павлица (од 55. минута), Матеја Стојановић (од 65. минута), док у саставу нису били Немања Чеман и Давид Пантић.

Кабел је овим поразом остао са девет освојених бодова, на последњем месту на табели.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости ремизирали су у гостима са екипом Мачве резултатом 0:0 у 30. колу Прве лиге Србије.

Вошин нападач и први стрелац Прве лиге Србије Милан Видаков одиграо је цео меч за гостујући тим.

Младост је остала на другом месту на табели са 57 освојених бодова, једним мање од Инђије.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић, Марко Луковић, Немања Тороман

Фудбалери ОФК Бачке изгубили су на свом стадиону од екипе Тимока резултатом 0:1 у 30. колу Прве лиге Србије.

Немања Тороман је одиграо цео меч, Марко Луковић је играо до 78. минута, Вукашин Богдановић је у игру ушао у 53. минуту, а Вељко Богдановић није био у саставу.

ОФК Бачка је сада 15. на табели са 33 бода.

Хајдук 1912: Немања Ивановић

Фудбалери Хајдука 1912 ремизирали су на свом стадиону са Јединством из Старе Пазове резултатом 2:2 21. колу Српске лиге група Војводина.

Немања Ивановић је поново одиграо цео меч за Хајдук, али није успео да настави свој сјајни низ асистенција.

Хајдук 1912 је сада 13. на табели са 21 бодом.

Цемент: Алекса Батос

Фудбалери Цемента изгубили су у гостима од екипе Доњег Срема резултатом 2:0 21. колу Војвођанске лиге, група Југ.

Алекса Батос је одиграо пола сата за поражени тим.

Цемент је сада 13. на табели са 21 бодом.