Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su proteklog vikenda za svoje timove.

Kabel: Dragan Kokanović, Aleksa Radmilović, Mateja Stojanović, Nikola Mirić, Stefan Radić, Nikola Pavlica, Matvej Martinkevič, Nemanja Čeman, Veljko Jelenković, David Pantić

Fudbaleri Kabela izgubili su u gostima od ekipe Javor Matisa rezultatom 4:0 u 30. kolu Prve lige Srbije.

U timu Kabela nastupali su – Veljko Jelenković, Stefan Radić, Nikola Mirić, Dragan Kokanović, Matvej Martinkevič (do 75. minuta), Aleksa Radmilović (od 55. minuta), Nikola Pavlica (od 55. minuta), Mateja Stojanović (od 65. minuta), dok u sastavu nisu bili Nemanja Čeman i David Pantić.

Kabel je ovim porazom ostao sa devet osvojenih bodova, na poslednjem mestu na tabeli.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti remizirali su u gostima sa ekipom Mačve rezultatom 0:0 u 30. kolu Prve lige Srbije.

Vošin napadač i prvi strelac Prve lige Srbije Milan Vidakov odigrao je ceo meč za gostujući tim.

Mladost je ostala na drugom mestu na tabeli sa 57 osvojenih bodova, jednim manje od Inđije.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović, Marko Luković, Nemanja Toroman

Fudbaleri OFK Bačke izgubili su na svom stadionu od ekipe Timoka rezultatom 0:1 u 30. kolu Prve lige Srbije.

Nemanja Toroman je odigrao ceo meč, Marko Luković je igrao do 78. minuta, Vukašin Bogdanović je u igru ušao u 53. minutu, a Veljko Bogdanović nije bio u sastavu.

OFK Bačka je sada 15. na tabeli sa 33 boda.

Hajduk 1912: Nemanja Ivanović

Fudbaleri Hajduka 1912 remizirali su na svom stadionu sa Jedinstvom iz Stare Pazove rezultatom 2:2 21. kolu Srpske lige grupa Vojvodina.

Nemanja Ivanović je ponovo odigrao ceo meč za Hajduk, ali nije uspeo da nastavi svoj sjajni niz asistencija.

Hajduk 1912 je sada 13. na tabeli sa 21 bodom.

Cement: Aleksa Batos

Fudbaleri Cementa izgubili su u gostima od ekipe Donjeg Srema rezultatom 2:0 21. kolu Vojvođanske lige, grupa Jug.

Aleksa Batos je odigrao pola sata za poraženi tim.

Cement je sada 13. na tabeli sa 21 bodom.