Позајмљени фудбалери Војводине наступали су за своје тимове и протеклог викенда.

Вождовац – Вук Богдановић, Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца ремизирали су на свом терену са екипом ТСЦ-а резултатом 1:1 у 12. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић је у игру ушао у 77. минуту, док Вук Богдановић није био у саставу.

Вождовац је сада четврти на табели са 17 освојених бодова.

Младост ГАТ – Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија, Иван Вукчевић, Милан Ковачев

Фудбалери Младости ГАТ изгубили су у гостима од ОФК Београда резултатом 2:0 у 13. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

У тиму Младости ГАТ стартери су били Лука Дробњак, Никола Павлица (до 68. минута), са клупе је ушао Лукијан Абаџија (од 68. минута), док у саставу нису били Кокановић, Поповић, Керкез, Вукчевић и Ковачев.

Младост ГАТ је последњепласирани тим на табели са пет освојених бодова.

Раднички (СМ) – Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког из Сремске Митровице победили су у гостима екипу Колубаре резултатом 3:1 у 13. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Урош Јаковљевић није био у саставу Радничког.

Раднички је сада четврти са 19 освојених бодова.

Кабел – Вања Апостоловски, Немања Соковић, Огњен Богуновић

Фудбалери Кабела ремизирали су са екипом Подунавца резултатом 1:1 у 11. колу Српске лиге, група Војводина.

Огњен Богуновић је бранио 90 минута, Немања Соковић је играо до 87. минута, а Вања Апостоловски до 78. минута.

Кабел је сада четврти на табели са 19 освојених бодова.

Раднички (ЗР) – Никола Мирић

Фудбалери Радничког изгубили су као домаћини од екипе Нафтагаса резултатом 0:2 у 11. колу Српске лиге, група Војводина.

Никола Мирић је одиграо цео меч за зрењанински тим.

Раднички је сада 13. на табели са 11 освојених бодова.

Хајдук 1912 – Дарко Зувић

Фудбалери Хајдука 1912 ремизирали су у гостима са екипом 1. мај Рума резултатом 0:0 у 11. колу Српске лиге, група Војводина.

Дарко Зувић није бранио за екипу Хајдука 1912.

Хајдук је сада 11. на табели са 12 освојених бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле ремизирали су у гостима са екипом Фаренсеа резултатом 0:0 у осмом колу Лиге Португала.

Александар Буснић је играо до 69. минута.

Визела је сада 16. на табели са шест освојених бодова.