Proteklog vikenda od pozajmljenih igrača iz Vojvodine nastupali su samo Igor Jeličić, Vukašin Bogdanović i Stefan Dražić.

Pozajmljeni fudbaleri iz redova „stare dame“ Mihajlo Nešković i Đorđe Pantić (Inđija), Lazar Stoisavljević (Rad) i Bogdan Mladenović (Al Divanija, Irak), nisu nastupali za svoje timove zbog reprezentativne pauze.

„Kabelovci“ su remizirali sa Radničkim iz Pirota, dok je Mladost poražena na gostovanju u Somboru od Radničkog.

Kabel: Nikola Mirić, Ranko Puškić, Vukašin Bogdanović, Igor Jeličić

Fudbaleri Kabela remizirali su na svom stadionu sa ekipom Radničkog iz Pirota rezultatom 1:1, u 23. kolu Prve lige Srbije. Jedini pogodak na meču postigao je Stefan Petrović. Od Vošinih igrača, Vukašin Bogdanović je igrao do 58. minuta, a Igor Jeličić je teren napustio šest minuta pre kraja. Nikola Mirić i Ranko Puškić nisu nastupili na ovom meču. Kabel je i dalje drugi na tabeli Prve lige Srbije sa 44 boda, 10 manje od lidera Radničkog 1923, ali i tri više od trećeplasirane Kolubare, koja ima 41. U 24. kolu Prve lige Srbije, fudbaleri Kabela danas gostuju ekipi Dinama u Vranju.

Mladost GAT: Stefan Dražić

Fudbaleri Mladosti izgubili su rezultatom 2:1 na gostovanju Radničkom u Somboru u derbiju 24. kola Srpske lige Vojvodine. Golman Stefan Dražić ponovo je branio za Mladost, ali nije uspeo da pomogne svom timu da izbegne poraz. I pored ovog poraza, Mladost ima prednost od devet bodova u odnosu na drugoplasirani Radnički.