Позајмљени фудбалери Војводине наступали су за своје тимове и протеклог викенда.

Вождовац – Вук Богдановић, Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца изгубили су у гостима од екипе Партизана резултатом 3:0 у 13. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Вук Богдановић и Филип Антонијевић остали су на клупи за резервне играче.

Вождовац је сада седми са 17 освојених бодова, колико имају и Чукарички и Нови Пазар.

Младост ГАТ – Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија, Иван Вукчевић, Милан Ковачев

Фудбалери Младости ГАТ ремизирали су као домаћини са екипом Текстилца резултатом 0:0 у 14. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Међу стартерима били су Марко Керкез, Никола Павлица (до 68. минута), са клупе су ушли Лукијан Абаџија (од 68. минута) и Иван Вукчевић (од 68. минута), Лука Дробњак није улазио у игру, а у саставу нису били Драган Кокановић, Милош Поповић и Милан Ковачев.

Младост ГАТ је сада последњепласирана екипа на табели са шест бодова.

Раднички (СМ) – Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког из Сремске Митровице изгубили су у гостима од екипе Инђије резултатом 2:0 у 14. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Урош Јаковљевић није био у саставу Радничког.

Раднички је сада осми на табели са 19 освојених бодова.

Кабел – Вања Апостоловски, Немања Соковић, Огњен Богуновић

Фудбалери Кабела ремизирали су у гостима са екипом Динама 1945 резултатом 0:0 у 12. колу Српске лиге, група Војводина.

Огњен Богуновић је бранио 90 минута, Вања Апостоловски је играо до 78, док Немања Соковић није био у саставу.

Кабел је сада пети на табели са 20 освојених бодова.

Раднички (ЗР) – Никола Мирић

Фудбалери Радничког победили су у Руми екипу Словена резултатом 2:1 у 12. колу Српске лиге, група Војводина.

Никола Мирић није био у саставу због повреде.

Зрењанинци су сада 11. на табели са 14 освојених бодова.

Хајдук 1912 – Дарко Зувић

Фудбалери Хајдука 1912 ремизирали су са екипом Железничара резултатом 2:2 у 12. колу Српске лиге, група Војводина.

Дарко Зувић није бранио за екипу Хајдука 1912.

Хајдук је сада 12. на табели са 13 освојених бодова.