Protekli vikend, u pobedi Inđije nad Radom, obeležio je međusobni duel Vošinih igrača Mihajla Neškovića i Đorđa Pantelića na jednoj i Lazara Stoisavljevića na drugoj strani. U remiju Kabela sa liderom Radničkim u Kragujevcu igrao je samo Vukašin Bogdanović, a u novoj pobedi Mladosti učestvovao je ponovo Stefan Dražić. U sastavu Al Divanije (Irak) bio je Bogdan Mladenović, dok za Kabel u Kragujevcu nisu nastupali Nikola Mirić, Ranko Puškić i Igor Jeličić.

Inđija: Mihajlo Nešković, Đorđe Pantelić; Rad: Lazar Stoisavljević

U direktnom okršaju Vošinih igrača u borbi za opstanak, Mihajlo Nešković i Đorđe Pantelić radovali su se protiv Lazara Stoisavljevića. Inđija je pobedila na svom stadionu ekipu Rada rezultatom 1:0, a Stoisavljević neće po lepom pamtiti ovaj meč pošto je isključen zbog drugog žutog kartona u 56. minutu.

Inđija je slavila golom Bastajića nekoliko minuta pošto je Stoisavljević isključen i tako prišla Radu na samo bod zaostatka. U redovima Inđije, Nešković je odigrao čitav meč, dok je Pantelić teren napustio u 62. minutu.

Kabel: Nikola Mirić, Ranko Puškić, Vukašin Bogdanović, Igor Jeličić

Fudbaleri Kabela su odigrali bez golova u Kragujevcu sa ekipom Radničkog, u derbiju dve prvoplasirane ekipe Prve lige Srbije. Od Vošinih igrača igrao je samo Vukašin Bogdanović, ali ga je na poluvremenu zamenio Vladimir Radočaj. Nikola Mirić, Ranko Puškić i Igor Jeličić nisu nastupili na ovoj utakmici.

Kabel je posle ovog remija i dalje na drugom mestu na tabeli, ali je sada trećeplasirana Kolubara prišla na samo bod zaostatka.

Mladost GAT: Stefan Dražić

Fudbaleri Mladosti nastavili su da ruše sve pred sobom, a u nedelju su pobedili Vojvodinu u Perlezu rezultatom 4:1. Golman Stefan Dražić ponovo je bio među stativama u pobedničkom timu. Mladost je posle 26 odigranih kola Srpske lige Vojvodina prva na tabeli sa 63 boda, 11 više od somborskog Radničkog.

Al Divanija (Irak): Bogdan Mladenović

Al Divanija, za koju nastupa Bogdan Mladenović, izgubila je na gostovanju od Al Talabe rezultatom 1:0 u 26. kolu Super lige Iraka. Mladenović je na terenu proveo pola sata, imao je nekoliko šansi, ali nije uspeo da pomogne svojoj ekipi da izbegne poraz. Al Divanija je sada na 14. mestu na tabeli sa 28 bodova, u sigurnoj zoni, tako da Mladenović i drugovi ne moraju da brinu oko opstanka.