Протекле недеље у својим клубовима наступали су позајмљени играчи ФК Војводина.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости ГАТ победили су на као домаћини екипу Колубаре резултатом 1:0 у 32. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Милан Видаков је у игру ушао у 73. минуту.

Младост ГАТ је последњепласирана екипа на табели са 26 бодова.

Лозница: Матвеј Мартинкевич и Немања Ивановић

Фудбалери Лознице изгубили су у гостима од екипе Мачве резултатом 2:1 у 33. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Немања Ивановић је одиграо цео меч, док је Матвеј Мартинкевич ушао у 86. минуту.

Лозница је 14. на табели са 34 бода.

Кабел: Бранислав Миланов, Драган Кокановић, Милош Поповић, Вања Апостоловски, Никола Павлица, Лука Дробњак, Урош Пауновић, Дарко Зувић, Лукијан Абаџија и Немања Тороман

Фудбалери Кабела изгубили су као домаћини од екипе Текстилца резултатом 3:1 у 23. колу Српске лиге, група Војводина.

Стрелац јединог гола за Кабел био је Урош Пауновић у 40. минуту.

Осим њега, стартери су били још – Немања Тороман, Лука Дробњак, Драган Кокановић, Милош Поповић, Никола Павлица (до 89. минута), Лукијан Абаџија (до 73. минута), Бранислав Миланов је ушао у 84. минуту, Зувић је остао на клупи, а Вања Апостоловски није био у саставу.

Кабел је сада 11 на табели са 30 бодова.

Омладинац: Никола Мирић

Фудбалери Омладинца ремизирали су са екипом ОФК Бачке резултатом 0:0 у 23. колу Српске лиге, група Војводина.

Никола Мирић је остао на клупи за резерве.

Екипа Омладинца сада је седма на табели 32 бода.

Сампдорија: Михаило Ивановић

Фудбалери Сампдорије У-19 победили су као домаћини екипу Наполија У-19 резултатом 3:1 у 29. колу Примавере.

Михаило Ивановић је одиграо цео меч за екипу из Ђенове.

Сампдорија У-19 сада је осма на табели са 42 бода.