Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su za svoje timove i proteklog vikenda.

Mladost: Milan Vidakov, Stefan Dražić

Fudbaleri Mladosti izgubili su kao domaćini od ekipe Inđije rezultatom 2:3 u 13. kolu Prve lige Srbije.

Strelci za Mladost bili su Karać i Popović, a Vošin član na pozajmici u poraženom timu Milan Vidakov odigrao je ceo meč, dok Stefan Dražić nije bio u sastavu.

Mladost je ostala druga na tabeli, ali sa pet bodova manje od Inđije.

Kabel: Matvej Martinkevič, Luka Kljajić, Nikola Mirić, Luka Đurović, Aleksa Radmilović, Nikola Pavlica, Dimitrije Pirgić

Fudbaleri Kabela remizirali su na svom stadionu sa ekipom Loznice rezultatom 1:1 u 13. kolu Prve lige Srbije.

Jedini pogodak za Kabel postigao je Vošin član Nikola Pavlica u sedmom minutu, a na terenu je proveo 69. minuta, kada ga je zamenio drugi pozajmljeni igrač iz „stare dame“ Aleksa Radmilović. Što se ostalih tiče, Luka Kljajić i Dimitrije Pirgić odigrali su po 90 minuta, Nikola Mirić je igrao do 58. dok je Matvej Martinkevič zaradio crveni karton zbog drugog žutog u 62. minutu. Luka Đurović nije bio u sastavu.

Kabel je poslednjeplasirani tim na tabeli sa sedam osvojenih bodova.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović

Fudbaleri OFK Bačke remizirali su na svom stadionu sa Radničkim iz Sremske Mitrovice rezultatom 1:1.

Veljko Bogdanović je odigrao ceo meč za domaći tim, dok Vukašin Bogdanović nije bio u sastavu.

OFK Bačka sada zauzima 12. mesto na tabeli sa 13 osvojenih bodova.

Bečej: Veljko Jelenković

Fudbaleri OFK Bečeja remizirali su kao domaćini sa ekipom Tise rezultatom 1:1 u 10. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Pozajmljeni igrač iz Vojvodine Veljko Jelenković odigrao je ceo meč za domaći tim.

Bečej je ostao lider na tabeli sa 23 boda, koliko ima i OFK Vršac.

Tekstilac: Marko Luković

Fudbaleri Tekstilca pobedili su u Staroj Pazovi ekipu Jedinstva rezultatom 2:1 u 10. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Marko Luković je odigrao 90 minuta za pobednički tim.

Tekstilac je sada treći na tabeli sa 22 boda, jednim manje od OFK Bečeja i OFK Vršca.

Borac (Šajkaš): Milan Vidaković, David Pantić

Fudbaleri Borca iz Šajkaša pobedili su kao domaćini ekipu Feniksa rezultatom 1:0 u 10. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Vošini pozajmljeni igrači Milan Vidaković i David Pantić nisu bili u sastavu.

Borac je sada peti na tabeli sa 19 osvojenih bodova.

Jedinstvo Rumenka: Aleksa Batos

Fudbaleri Jedinstva pobedili su na svom terenu Slogu iz Erdevika rezultatom 1:0 u 10. kolu Vojvođanske lige, grupa Jug.

Aleksa Batos je na terenu proveo 70 minuta za tim iz Rumenke.

Jedinstvo je sada 11. na tabeli sa 11 osvojenih bodova.

Peči MFC (Mađarska): Nemanja Ivanović

Mađarski drugoligaš Peči MFC pobedio je na svom terenu Budafoki MTE rezultatom 3:1, a Nemanja Ivanović nije bio u sastavu pobednički ekipe Peči MFC je 12. na tabeli sa 15 osvojenih bodova.