Позајмљени фудбалери Војводине наступали су за своје тимове и протеклог викенда.

Вождовац – Вук Богдановић, Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца ремизирали су у гостима са екипом Чукаричког резултатом 1:1 у 11. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић је одиграо прво полувреме за гостујући тим, док је Вук Богдановић остао на клупи за резерве.

Вождовац је сада пети на табели са 16 освојених бодова.

Младост ГАТ – Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија, Иван Вукчевић, Милан Ковачев

Фудбалери Младости ГАТ изгубили су у гостима од Новог Сада резултатом 3:1 у 11. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Једини погодак за Младост ГАТ постигао је Никола Павлица у 82. минуту, пошто је у игру ушао на полувремену. Осим њега на терену су стартери били Лукијан Абаџија (до 46. минута), Лука Дробњак, Марко Керкез, Драган Кокановић, Иван Вукчевић (до 66. минута), са клупе је ушао Милош Поповић (од 74. минута), а Милан Ковачев није био у саставу.

Младост ГАТ је остао последњепласирани на табели са четири освојена бода.

Раднички (СМ) – Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког из Сремске Митровице изгубили су у гостима од ОФК Београда резултатом 1:0 у 11. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Урош Јаковљевић је остао на клупи за резерве у гостујућем тиму.

Раднички је сада осми на табели са 13 освојених бодова.

Кабел – Вања Апостоловски, Немања Соковић, Огњен Богуновић

Фудбалери Кабела победили су ГФК Слован резултатом 3:1 у деветом колу Српске лиге, група Војводина.

Огњен Богуновић је бранио 90 минута, Немања Соковић је предводио напад цео меч, а Вања Апостоловски је играо до 77.

Кабел је сада четврти са 17 освојених бодова.

Раднички (ЗР) – Никола Мирић

Фудбалери Радничког победили су Раднички из Старе Пазове резултатом 1:0 у деветом колу Српске лиге, група Војводина.

Никола Мирић је био асистент код гола за победу зрењанинског тима, а на терену је провео 85 минута.

Раднички је сада 13. на табели са 10 освојених бодова.

Хајдук 1912 – Дарко Зувић

Фудбалери Хајдука 1912 изгубили су у гостима од ОФК Бачке резултатом 2:1 у деветом колу Српске лиге, група Војводина.

Дарко Зувић је бранио 90 минута за поражени тим.

Хајдук 1912 сада је 12. са 10 освојених бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле ремизирали су у гостима са екипом Фаренсеа резултатом 0:0 у осмом колу Лиге Португала.

Александар Буснић је играо до 68. минута.

Визела је сада 16. на табели са шест освојених бодова.