Pozajmljeni fudbaleri Vojvodine nastupali su za svoje timove i proteklog vikenda.

Voždovac – Vuk Bogdanović, Filip Antonijević

Fudbaleri Voždovca remizirali su u gostima sa ekipom Čukaričkog rezultatom 1:1 u 11. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Filip Antonijević je odigrao prvo poluvreme za gostujući tim, dok je Vuk Bogdanović ostao na klupi za rezerve.

Voždovac je sada peti na tabeli sa 16 osvojenih bodova.

Mladost GAT – Dragan Kokanović, Nikola Pavlica, Miloš Popović, Luka Drobnjak, Marko Kerkez, Lukijan Abadžija, Ivan Vukčević, Milan Kovačev

Fudbaleri Mladosti GAT izgubili su u gostima od Novog Sada rezultatom 3:1 u 11. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Jedini pogodak za Mladost GAT postigao je Nikola Pavlica u 82. minutu, pošto je u igru ušao na poluvremenu. Osim njega na terenu su starteri bili Lukijan Abadžija (do 46. minuta), Luka Drobnjak, Marko Kerkez, Dragan Kokanović, Ivan Vukčević (do 66. minuta), sa klupe je ušao Miloš Popović (od 74. minuta), a Milan Kovačev nije bio u sastavu.

Mladost GAT je ostao poslednjeplasirani na tabeli sa četiri osvojena boda.

Radnički (SM) – Uroš Jakovljević

Fudbaleri Radničkog iz Sremske Mitrovice izgubili su u gostima od OFK Beograda rezultatom 1:0 u 11. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Uroš Jakovljević je ostao na klupi za rezerve u gostujućem timu.

Radnički je sada osmi na tabeli sa 13 osvojenih bodova.

Kabel – Vanja Apostolovski, Nemanja Soković, Ognjen Bogunović

Fudbaleri Kabela pobedili su GFK Slovan rezultatom 3:1 u devetom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Ognjen Bogunović je branio 90 minuta, Nemanja Soković je predvodio napad ceo meč, a Vanja Apostolovski je igrao do 77.

Kabel je sada četvrti sa 17 osvojenih bodova.

Radnički (ZR) – Nikola Mirić

Fudbaleri Radničkog pobedili su Radnički iz Stare Pazove rezultatom 1:0 u devetom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Nikola Mirić je bio asistent kod gola za pobedu zrenjaninskog tima, a na terenu je proveo 85 minuta.

Radnički je sada 13. na tabeli sa 10 osvojenih bodova.

Hajduk 1912 – Darko Zuvić

Fudbaleri Hajduka 1912 izgubili su u gostima od OFK Bačke rezultatom 2:1 u devetom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Darko Zuvić je branio 90 minuta za poraženi tim.

Hajduk 1912 sada je 12. sa 10 osvojenih bodova.

Vizela – Aleksandar Busnić

Fudbaleri Vizele remizirali su u gostima sa ekipom Farensea rezultatom 0:0 u osmom kolu Lige Portugala.

Aleksandar Busnić je igrao do 68. minuta.

Vizela je sada 16. na tabeli sa šest osvojenih bodova.