Током протеклог викенда позајмљени играчи ФК Војводина наступали су за своје тимове.

Раднички Ниш – Стефан Вукић

Фудбалери Радничког изгубили су у гостима од екипе Новог Пазара резултатом 2:1 у последњем колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Стефан Вукић је одиграо цео меч за Раднички.

Тим из Ниша сезону је завршио као 12. на табели и наредне сезоне такмичиће се у елитном рангу.

Вождовац – Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца победили су као домаћини екипу Радника резултатом 3:2 у последњем колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић је одиграо цео меч за победнички тим.

Ипак, Вождовац ће се наредне сезоне такмичити у Моцарт Бет Првој лиги Србије јер је завршио као претопследњи на табели са 39 бодова.

Младост ГАТ – Никола Павлица, Драган Кокановић, Лукијан Абаџија, Милош Поповић, Лука Дробњак; РФК Нови Сад 1921 – Ранко Пушкић, Лука Сердар

Фудбалери Младости ГАТ изгубили су као домаћини од екипе РФК Нови Сад 1921 резултатом 0:2 у последњем колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Стрелац првог гола за победнички тим био је Лука Сердар у 26. минуту, а на терену је био до 75, док је Ранко Пушкић бранио цео меч за РФК Нови Сад 1921.

У тиму Младости ГАТ стартер је био Никола Павлица (до 46. минута), док су са клупе ушли Драган Кокановић (од 46. минута), Лука Дробњак (од 79. минута), Лукијан Абаџија (од 57. минута) и Милош Поповић (од 57. минута).

Екипа Младости ГАТ завршила је на 11. месту са 46 бодова, док је РФК Нови Сад 1921 испао као претпоследњи на табели са 31 бодом.

Раднички (СМ) – Немања Тороман, Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког Радничког из Сремске Митровице ремизирали су у гостима са ОФК Београдом резултатом 1:1 у последњем колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Урош Јаковљевић је бранио цео меч за гостујући тим, док је Немања Тороман остао на клупи.

Раднички је сезону завршио као седми са 50 освојених бодова.

Мачва – Матија Гочманац

Фудбалери Мачве ремизирали су у гостима са екипом Текстилца резултатом 0:0 у последњем колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Матија Гочманац је остао на клупи за резерве.

Мачва је сезону завршила као шеста са 51 бодом.

Кабел – Ђорђе Ђурић, Урош Пауновић, Андреј Пиваш, Вања Апостоловски

Фудбалери Кабела ремизирали су са екипом Тисе резултатом 2:2 у 29. колу Српске лиге Војводина.

Стрелац другог гола за Кабел био је Андреј Пиваш у 36. минуту, а из угре је изшао у 68, Пауновић је одиграо последњих 10 минута, док Апостоловски и Ђурић нису били у саставу.

Кабел је сада осми на табели са 43 освојена бода.

Омладинац – Огњен Богуновић

Фудбалери Омладинца победили су као домаћини екипу Нафтагаса резултатом 3:1 у 29. колу Српске лиге Војводина.

Огњен Богуновић није био у саставу Омладинца.

Омладинац је сада пети са 45 освојених бодова.