Tokom proteklog vikenda pozajmljeni igrači FK Vojvodina nastupali su za svoje timove.

Radnički Niš – Stefan Vukić

Fudbaleri Radničkog izgubili su u gostima od ekipe Novog Pazara rezultatom 2:1 u poslednjem kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Stefan Vukić je odigrao ceo meč za Radnički.

Tim iz Niša sezonu je završio kao 12. na tabeli i naredne sezone takmičiće se u elitnom rangu.

Voždovac – Filip Antonijević

Fudbaleri Voždovca pobedili su kao domaćini ekipu Radnika rezultatom 3:2 u poslednjem kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Filip Antonijević je odigrao ceo meč za pobednički tim.

Ipak, Voždovac će se naredne sezone takmičiti u Mocart Bet Prvoj ligi Srbije jer je završio kao pretopslednji na tabeli sa 39 bodova.

Mladost GAT – Nikola Pavlica, Dragan Kokanović, Lukijan Abadžija, Miloš Popović, Luka Drobnjak; RFK Novi Sad 1921 – Ranko Puškić, Luka Serdar

Fudbaleri Mladosti GAT izgubili su kao domaćini od ekipe RFK Novi Sad 1921 rezultatom 0:2 u poslednjem kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Strelac prvog gola za pobednički tim bio je Luka Serdar u 26. minutu, a na terenu je bio do 75, dok je Ranko Puškić branio ceo meč za RFK Novi Sad 1921.

U timu Mladosti GAT starter je bio Nikola Pavlica (do 46. minuta), dok su sa klupe ušli Dragan Kokanović (od 46. minuta), Luka Drobnjak (od 79. minuta), Lukijan Abadžija (od 57. minuta) i Miloš Popović (od 57. minuta).

Ekipa Mladosti GAT završila je na 11. mestu sa 46 bodova, dok je RFK Novi Sad 1921 ispao kao pretposlednji na tabeli sa 31 bodom.

Radnički (SM) – Nemanja Toroman, Uroš Jakovljević

Fudbaleri Radničkog Radničkog iz Sremske Mitrovice remizirali su u gostima sa OFK Beogradom rezultatom 1:1 u poslednjem kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Uroš Jakovljević je branio ceo meč za gostujući tim, dok je Nemanja Toroman ostao na klupi.

Radnički je sezonu završio kao sedmi sa 50 osvojenih bodova.

Mačva – Matija Gočmanac

Fudbaleri Mačve remizirali su u gostima sa ekipom Tekstilca rezultatom 0:0 u poslednjem kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Matija Gočmanac je ostao na klupi za rezerve.

Mačva je sezonu završila kao šesta sa 51 bodom.

Kabel – Đorđe Đurić, Uroš Paunović, Andrej Pivaš, Vanja Apostolovski

Fudbaleri Kabela remizirali su sa ekipom Tise rezultatom 2:2 u 29. kolu Srpske lige Vojvodina.

Strelac drugog gola za Kabel bio je Andrej Pivaš u 36. minutu, a iz ugre je izšao u 68, Paunović je odigrao poslednjih 10 minuta, dok Apostolovski i Đurić nisu bili u sastavu.

Kabel je sada osmi na tabeli sa 43 osvojena boda.

Omladinac – Ognjen Bogunović

Fudbaleri Omladinca pobedili su kao domaćini ekipu Naftagasa rezultatom 3:1 u 29. kolu Srpske lige Vojvodina.

Ognjen Bogunović nije bio u sastavu Omladinca.

Omladinac je sada peti sa 45 osvojenih bodova.