Протекле недеље у својим клубовима наступали су позајмљени играчи ФК Војводина.

Због репрезентативне паузе нису се играли мечеви Моцарт Бет Супер лиге Србије, па на терену није био Милан Видаков.

Од осталих, издвојио се Немања Ивановић, који је био стрелац у ремију Лознице са Радом, док су у победи Кабела над екипом Омладинца погађали Драган Кокановић и Вања Апостоловски.

Лозница: Матвеј Мартинкевич и Немања Ивановић

Фудбалери Лознице ремизирали су у гостима са екипом Рада резултатом 1:1 у 25. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Стрелац за Лозницу био је Немања Ивановић који је терен напустио у надокнади времена, док је цео меч одиграо Матвеј Мартинкевич.

Лозница је сада 14. на табели са 23 бода.

Кабел: Бранислав Миланов, Драган Кокановић, Милош Поповић, Вања Апостоловски, Никола Павлица, Лука Дробњак, Урош Пауновић, Дарко Зувић, Лукијан Абаџија и Немања Тороман; Омладинац: Никола Мирић

Фудбалери Кабела победили су у гостима екипу Омладинца резултатом 3:1 у 19. колу Српске лиге, група Војводина.

Стрелци за Кабел били су Вања Апостоловски у 36. и Драган Кокановић у 70. минуту.

Осим њих двојице, који су напустили терен у финишу меча, међу стартерима били су и Немања Тороман, Лука Дробњак, Урош Пауновић (до 62. минута), Никола Павлица (до 62. минута), Милош Поповић, док су на клупи остали Миланов и Зувић. Лукијан Абаџија је био ван строја због репрезентативних обавеза.

У пораженом тиму, Никола Мирић је одиграо цео меч, али није успео да помогне својој екипи да избегне пораз.

Кабел је сада 12. са 21 бодом, док је Омладинац 10. са 25.

Сампдорија: Михаило Ивановић

Фудбалери Сампдорије У-19 победили су као домаћини Јувентус У-19 резултатом 4:1 у 24. колу Примавере.

Михаило Ивановић је поново био стартер, а из игре је изашао у 76. минуту.

Сампдорија У-19 сада је 11. на табели са 31 бодом.