Protekle nedelje u svojim klubovima nastupali su pozajmljeni igrači FK Vojvodina.

Zbog reprezentativne pauze nisu se igrali mečevi Mocart Bet Super lige Srbije, pa na terenu nije bio Milan Vidakov.

Od ostalih, izdvojio se Nemanja Ivanović, koji je bio strelac u remiju Loznice sa Radom, dok su u pobedi Kabela nad ekipom Omladinca pogađali Dragan Kokanović i Vanja Apostolovski.

Loznica: Matvej Martinkevič i Nemanja Ivanović

Fudbaleri Loznice remizirali su u gostima sa ekipom Rada rezultatom 1:1 u 25. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Strelac za Loznicu bio je Nemanja Ivanović koji je teren napustio u nadoknadi vremena, dok je ceo meč odigrao Matvej Martinkevič.

Loznica je sada 14. na tabeli sa 23 boda.

Kabel: Branislav Milanov, Dragan Kokanović, Miloš Popović, Vanja Apostolovski, Nikola Pavlica, Luka Drobnjak, Uroš Paunović, Darko Zuvić, Lukijan Abadžija i Nemanja Toroman; Omladinac: Nikola Mirić

Fudbaleri Kabela pobedili su u gostima ekipu Omladinca rezultatom 3:1 u 19. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Strelci za Kabel bili su Vanja Apostolovski u 36. i Dragan Kokanović u 70. minutu.

Osim njih dvojice, koji su napustili teren u finišu meča, među starterima bili su i Nemanja Toroman, Luka Drobnjak, Uroš Paunović (do 62. minuta), Nikola Pavlica (do 62. minuta), Miloš Popović, dok su na klupi ostali Milanov i Zuvić. Lukijan Abadžija je bio van stroja zbog reprezentativnih obaveza.

U poraženom timu, Nikola Mirić je odigrao ceo meč, ali nije uspeo da pomogne svojoj ekipi da izbegne poraz.

Kabel je sada 12. sa 21 bodom, dok je Omladinac 10. sa 25.

Sampdorija: Mihailo Ivanović

Fudbaleri Sampdorije U-19 pobedili su kao domaćini Juventus U-19 rezultatom 4:1 u 24. kolu Primavere.

Mihailo Ivanović je ponovo bio starter, a iz igre je izašao u 76. minutu.

Sampdorija U-19 sada je 11. na tabeli sa 31 bodom.