Među članovima FK Vojvodina na pozajmicama proteklog vikenda istakli su se Lazar Stoisavljević i Vukašin Bogdanović.

Mihajlo Nešković i Đorđe Pantelić su doživeli ubedljiv poraz u dresu Inđije od Proletera, dok je s druge strane Lazar Stoisavljević postigao pogodak u ubedljivoj pobedi Rada nad Mačvom rezultatom 7:1.

Fudbaleri Kabela i zvanično su ostali bez šanse da se plasiraju u Super ligu i pored pobede u Jagodini, dok je Mladost GAT upisala novu pobedu u Srpskoj ligi Vojvodine.

Inđija: Mihajlo Nešković i Đorđe Pantelić

Fudbaleri Inđije doživeli su ubedljiv poraz od ekipe Proletera na svom stadionu rezultatom 0:5. Mihajlo Nešković je odigrao ceo meč, dok je Đorđe Pantelić u igru ušao u 41. minutu.

Za Inđiju ovaj meč nije imao rezultatski značaj, pošto je ova ekipa već ispala u Prvu ligu Srbije.

Rad: Lazar Stoisavljević

Fudbaleri Rada nastavili su seriju pobeda, a ovaj put su upisali ubedljivu nad ekipom Mačve – 7:1. Lazar Stoisavljević je načeo mrežu gostiju u sedmom minutu, a potom su strelci bili Andrija Kaluđerović u 32. i 58, Tučević u 38, Novaković u 43, Mladenović u 47. i Lazarević u 83. minutu.

Rad je ovim trijumfom pobegao iz zone ispadanja i sada sa 47 bodova zauzima 13. poziciju na tabeli.

Kabel: Nikola Mirić, Ranko Puškić, Vukašin Bogdanović, Igor Jeličić

Fudbaleri Kabela pobedili su u gostima ekipu Jagodine rezultatom 3:2, ali su posle ovog kola i definitivno ostali bez šanse da se plasiraju u Super ligu.

Strelac u pobedi Kabela bio je pozajmljeni igrač iz Vojvodine Vukašin Bogdanović u 27. minutu, koji je na poluvremenu izašao iz igre. Od ostalih igrača iz redove „stare dame“, Mirić je igrao do 70. minuta, dok je Jeličić odigrao celu utakmicu.

Mladost GAT: Stefan Dražić

Fudbaleri Mladosti upisali su novu pobedu u Srpskoj ligi Vojvodine, pošto su u 34. kolu pobedili ekipu Slobore rezultatom 1:0. U sastavu Novosađana bio je Stefan Dražić.

Ovim trijumfom, Mladost je povećala prednost na vrhu tabele Srpske lige Vojvodine, pošto sada ima 85 bodova, 18 više od drugoplasiranog Vršca.

Al Divanija: Bogdan Mladenović

Fudbaleri Al Divanije remizirali su u gostima sa ekipom Alsinata rezultatom 0:0 i tako vezali peti meč bez pobede, a u sastavu gostujućeg tima bio je Bogdan Mladenović. Al Divanija posle 31. odigranog kola u Super ligi Iraka zauzima 15. poziciju sa 32 osvojena boda.