Позајмљени играчи Војводине и протеклог викенда наступали су за своје тимове.

И овај викенд обележио је Драган Кокановић, који је након два гола у прошлом, погодио и у овом колу у ремију Кабела са екипом Текстилца. Осим њега, погодак је постигао и Михаило Ивановић, који је дао свој првенац за Сампдорију У-19 у Примавери.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости ГАТ ремизирали су у гостима са екипом Колубаре резултатом 0:0 у 14. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Милан Видаков је био стартер у екипи Младости ГАТ, али је напустио терен у 18. минуту због повреде.

Младост је сада претпоследња на табели са девет освојених бодова.

Лозница: Матвеј Мартинкевич, Немања Ивановић

Фудбалери Лознице победили су у гостима екипу Златибора резултатом 3:2 у 13. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Немања Ивановић је одиграо цео меч, док је Матвеј Мартинкевич у игру ушао у 61. минуту.

Лозница је сада 12. на табели са 14 освојених бодова.

Кабел: Бранислав Миланов, Драган Кокановић, Немања Тороман, Никола Павлица, Дарко Зувић и Милош Поповић

Фудбалери Кабела ремизирали су у Оџацима са екипом Текстилца резултатом 1:1 у деветом колу Српске лиге, група Војводина.

За екипу Кабела поново је стрелац био Вошин Драган Кокановић, који је одиграо цео меч. Немања Тороман је поново био на голу, а осим њега стартери су били и Бранислав Миланов и Милош Поповић, док је у 62. минуту ушао Никола Павлица. Дарко Зувић није био у саставу.

Кабел је сада седми на табели са 14 освојених бодова.

Синђелић: Стефан Радић

Фудбалери Синђелића ремизирали су у гостима са екипом Ушћа резултатом 1:1 у деветом колу Српске лиге, група Београд.

Стефан Радић је поново одиграо цео меч за екипу Синђелића, који је на деоби трећег места на табели са 15 бодова.

ФАП: Никола Мирић

Фудбалери ФАП-а изгубили су у гостима од екипе Реала из Подунавца резултатом 2:0 у деветом колу Српске лиге, група Запад.

Никола Мирић је одиграо последњих 20 минута за ФАП, који је сада четврти на табели са 17 освојених бодова.

Сампдорија: Михаило Ивановић

Фудбалери омладинског тима Сампдорије (У-19) изгубили су у гостима од екипе Јувентуса (У-19) резултатом 3:1 у седмом колу Примавере.

Михаило Ивановић је постигао једини погодак за Самдорију у надокнади времена, што је уједно и његов први гол у Примавери у овој сезони.

Његов тим је сада 14. на табели са шест освојених бодова.