Pozajmljeni igrači Vojvodine i proteklog vikenda nastupali su za svoje timove.

I ovaj vikend obeležio je Dragan Kokanović, koji je nakon dva gola u prošlom, pogodio i u ovom kolu u remiju Kabela sa ekipom Tekstilca. Osim njega, pogodak je postigao i Mihailo Ivanović, koji je dao svoj prvenac za Sampdoriju U-19 u Primaveri.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti GAT remizirali su u gostima sa ekipom Kolubare rezultatom 0:0 u 14. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Milan Vidakov je bio starter u ekipi Mladosti GAT, ali je napustio teren u 18. minutu zbog povrede.

Mladost je sada pretposlednja na tabeli sa devet osvojenih bodova.

Loznica: Matvej Martinkevič, Nemanja Ivanović

Fudbaleri Loznice pobedili su u gostima ekipu Zlatibora rezultatom 3:2 u 13. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Nemanja Ivanović je odigrao ceo meč, dok je Matvej Martinkevič u igru ušao u 61. minutu.

Loznica je sada 12. na tabeli sa 14 osvojenih bodova.

Kabel: Branislav Milanov, Dragan Kokanović, Nemanja Toroman, Nikola Pavlica, Darko Zuvić i Miloš Popović

Fudbaleri Kabela remizirali su u Odžacima sa ekipom Tekstilca rezultatom 1:1 u devetom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Za ekipu Kabela ponovo je strelac bio Vošin Dragan Kokanović, koji je odigrao ceo meč. Nemanja Toroman je ponovo bio na golu, a osim njega starteri su bili i Branislav Milanov i Miloš Popović, dok je u 62. minutu ušao Nikola Pavlica. Darko Zuvić nije bio u sastavu.

Kabel je sada sedmi na tabeli sa 14 osvojenih bodova.

Sinđelić: Stefan Radić

Fudbaleri Sinđelića remizirali su u gostima sa ekipom Ušća rezultatom 1:1 u devetom kolu Srpske lige, grupa Beograd.

Stefan Radić je ponovo odigrao ceo meč za ekipu Sinđelića, koji je na deobi trećeg mesta na tabeli sa 15 bodova.

FAP: Nikola Mirić

Fudbaleri FAP-a izgubili su u gostima od ekipe Reala iz Podunavca rezultatom 2:0 u devetom kolu Srpske lige, grupa Zapad.

Nikola Mirić je odigrao poslednjih 20 minuta za FAP, koji je sada četvrti na tabeli sa 17 osvojenih bodova.

Sampdorija: Mihailo Ivanović

Fudbaleri omladinskog tima Sampdorije (U-19) izgubili su u gostima od ekipe Juventusa (U-19) rezultatom 3:1 u sedmom kolu Primavere.

Mihailo Ivanović je postigao jedini pogodak za Samdoriju u nadoknadi vremena, što je ujedno i njegov prvi gol u Primaveri u ovoj sezoni.

Njegov tim je sada 14. na tabeli sa šest osvojenih bodova.