Позајмљени играчи Војводине и протеклог викенда наступали су за своје тимове.

Осим Милана Видакова, који није наступао за Младост ГАТ због паузе у Моцарт Бет Супер лиги Србије, остали су углавном играли за своје тимове.

Посебно се издвојио штопер Стефан Радић који је поново предводио одбрану Синђелића која је од почетка примила само два гола.

Лозница: Матвеј Мартинкевич, Немања Ивановић

Фудбалери Лознице изгубили су на свом терену од екипе Рада резултатом 2:5 у 10. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Немања Ивановић је у игру ушао у 59. минуту, док је Матвеј Мартинкевич остао на клупи за резерве.

Лозница је сада претпоследња на табели са 10 бодова.

Кабел: Бранислав Миланов, Драган Кокановић, Немања Тороман, Никола Павлица, Дарко Зувић и Милош Поповић

Фудбалери Кабела победили су у гостима екипу Динама 1945 резултатом 2:1 у седмом колу Српске лиге, група Војводина.

За победнички тим наступали су Немања Тороман, Драган Кокановић, Милош Поповић, Никола Павлица, док у саставу није било Бранислава Миланова и Дарка Зувића.

Кабел је сада осми на табели са 10 освојених бодова.

Синђелић: Стефан Радић

Фудбалери Синђелића ремизирали су у гостима са екипом Звездаре резултатом 0:0 у седмом колу Српске лиге, група Београд.

Поново се издвојио Вошин штопер Стефан Радић, који је опет одиграо 90 минута и помогао екипи да сачува мрежу Синђелића, који је од почетка сезоне примио само два гола.

Синђелић је трећи на табели са 14 бодова, два мање од лидера Торлака.

ФАП: Никола Мирић

Фудбалери ФАП-а победили су у гостима екипу Слоге из Краљева резултатом 1:0 у седмом колу Српске лиге, група Запад.

Након одрађене суспензије, Никола Мирић се вратио у тим и одиграо је последњих 20 минута за ФАП.

ФАП је сада трећи на табели са 14 бодова.

Сампдорија: Михаило Ивановић

Фудбалери омладинског тима Сампдорије (У-19) изгубили су у гостима од Аталанте резултатом 2:1 у петом колу Примавере.

Михаило Ивановић је у игру ушао у 87. минуту и није успео да помогне Сампдорији да избегне пораза.

Сампдорија је 10. на табели са шест бодова.